Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Aplikace pro fitness stroje TUNTURI řady PURE

Zcela novou revoluční cestou v oblasti cvičení se stává propojení virtuálního a fitness světa. Touto cestou se vydala i společnost Tunturi, která vyvinula aplikaci, díky které můžete být například na opravdových závodních tratích Francie, či Itálie skrze vlastní dotykový tablet, či chytrý telefon. Tato technologie je určena pro zcela nové stroje řady PURE 4 značky Tunturi, jejichž seznam najdete níže. Chytré trenažéry komunikují s chytrými telefony!!

pure

 

Dokonalý komfort ovládání při nastavování tréninkového programu, sklonu, či rychlosti na vašem trenažéru můžete ovládat pouhým dotykem. Tato nová řada strojů je dělná pro nejnáročnější klientelu a pojí profesionální výbavu s maximální kvalitou co dnešní technologie nabízí.

 

Kde mam začít?

aplikace tunturiPrvním krokem je stáhnout a nainstalovat aplikaci TUNTURI z vašeho smartphonu, či chytrého telefonu. Dále už jen stačí připojit tablet, či chytrý telefon pomocí připojení bluetooth, zadat heslo k připojení a spustit aplikaci. Následovně nastavit si svůj profil uživatele v paměti, vybrat vhodný tréninkový program a můžete začít!

 

 

 

 

Aplikace Tunturi obsahuje těchto 5 základních programů:programy

  • Manuál
  • I-Route
  • Program
  • Program suggest
  • Watt

 

Manuální režim

Jedná se o klasický manuální režim, kde si nastavíte délku tréninku, počet kilometru a spálených kalorii. Tlačítkem start začnete svůj trénink a pouhým dotykem o monitor si můžete v pruběhu tréninku přidávat stupeň zatěže. 

Dotykem na šipku umístěnou na pravé straně uprostřed monutoru se dostaneme na „další stránku“ kde se dočteme počet spálených kalorií, vzdálenost, rychlost a počet otáček.

 

I-Route režimtunturi iroute

Tento režim Vám umožní okusit atmosféru Itálie, či Francie. Podrobněji si vyberete příslušnou tracu a můžete začít!

Dotykem na šipku umístěnou na pravé straně uprostřed monutoru se dostaneme na „další stránku“ kde si můžeme nastavit stupeň obtížnosti a dočteme se počet spálených kalorií, vzdálenost, rychlost, počet otáček a tepovou frekvenci.

 

Programytunturi user

V této sekci máme několik přednastavených tratí a také možnost vytvořit si trat vlastní podle našich představ! Nastavíme si návrh vlastního profilu tratě a počet minut pro náš trénink a můžeme začít. V průběhu tréninku si můžeme nastavit stupeň obtížnosti.

Dotykem na šipku umístěnou na pravé straně uprostřed monitoru se dostaneme na „další stránku“ kde se dočteme počet spálených kalorií, vzdálenost, rychlost a počet otáček.

 

Watt režim

tunturi

V tomto režimu si nastavíte počet minut a wattu pro náš trénink. V průběhu tréninku si můžete měnit množství wattu a stupeň obtížnosti. Díky této funkci si můžete zjistit jakou přesnou sílu vynakládáte do tréninku.

Dotykem na šipku umístěnou na pravé straně uprostřed monutoru se dostaneme na „další stránku“ kde se dočteme počet spálených kalorií, vzdálenost, rychlost a počet otáček.

 

Program suggest

Tento režim se řídí podle vaši tepové frekvence.

 

workoutPo samotném zakončení každého režimu si můžete váš trénink uložit a vyhodnotit v programu „WORKOUT“ , porovnat s ostatními tréninky v programu „RANK“ a podle zjistit jaká je vaše aktuální fyzická kondice a v čem se zlepšovat.

Součástí aplikace Tunturi je i funkce RECOVERY nebo tzv. vydýchavací funkce, která vám prozradí jaká je vaše kondice, díky rychlosti klesajícího tepu po tréninku během minuty (z trénikové fáze do klidového režimu).

 

 

 

ZDE SE MŮŽETE BLÍŽE PODÍVAT NA POSTUP A OBSLUHU APLIKACE TUNTURI

 

 

ZDE JSOU KONKRÉTNÍ MODELY U KTERÝCH MŮŽETE TUTO NOVOU APLIKACI POUŽÍVAT

TUNTURI PURE BIKE R 4.0

TUNTURI PURE BIKE R 4.1 je horizontální rotoped, jenž nabízí dokonalý komfort s možností optimálního nastavení pro individuální potřeby uživatele. Vysoce kvalitní zpracování a použité materiály dovolují používání tohoto zařízení i v lehce komerčním prostředí. Programové vybavení stroje patří k nejlepším a nejširším ve své kategorii. 

TUNTURI PURE BIKE U 4.0

 

Rotoped TUNTURI PURE BIKE U 4.1, poskytuje již mnoha lety ověřenou kvalitu zpracování známého výrobce . Velký ohled je pochopitelně věnován optimálnímu nastavení, tedy vytvoření správné pohybové ergonomie. Používání  vhodně zvoleného trenažeru má velký vliv na tréninkové možnosti, používání rotopedu či ergometru je ideální pro rozvoj fyzické zdatnosti, pomocníkem při kalorickém výdeji (hubnutí), je ale také vhodným prostředkem pro rehabilitační účely. Jízda na rotpedu nezatěžuje tělesné klouby vlastní vahou cvičence, klouby jsou tak zatíženy pouze intenzitou zátěže kterou je možné regulovat.

TUNTURI PURE RUN 4.0

 

Běžecký trenažér TUNTURI PURE RUN 4.1 s elegantním designem a sofistikovanými technologiemi patří k nejvyšší třídě a díky 2,5 HP motoru poskytuje snadno regulovatelný trénink do rychlosti až 18 km za hohidnu a sklonu do 12%. Dimenzovaná běžecká plocha 50 cm široká a 150 cm dlouhá nabízí dostatek prostoru pro běhání. Odpružená běžecká deska nezatěžuje váš pohybový aparát při tréninku.

TUNTURI PURE CROSS R 4.0

 

 

TUNTURI PURE CROSS R 4.1 patří k trenažérům se setrvačníkem umístěným vzadní části stroje.  Jeho předností je připojení k vašemu smart phonu prostřednictvím bluetooth a s pomocí jednotlivých programů, které jsou snadno ovladatelné a můžete naplno trénovat!

TUNTURI PURE CROSS F 4.0

 

 

 

TUNTURI PURE CROSS F 4.1 je obdobou modelu CROSS R4.0, jedná se ale o velmi oblíbenou konstrukci trenažéru se setrvačníkem vpředu. Tato konstrukce poskytne maximální komfort pohybu pro drobné i vyšší postavy. 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět