Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Aplikace Volava

Aplikace VolavaAplikace Volava je parádní společník pro trénink na trenažérech BH Fitness, ale i pro cvičení Jógy, meditace apod. Tato aplikace umožňuje nastavit různé funkce trenažéru přímo z vašeho telefonu, či tabletu.

Můžete v ní sledovat váš výkon a díky tomu tak mít svůj pokrok pod kontrolou. Aplikace nabízí mnoho tréninkových videí s trenéry i samotná videa bez trenérů, díky kterým můžete z pohodlí domova trénovat po celém světě.

Jedná se zkrátka o zpestření tréninku, které může pomoct dodat motivaci a využít všech vychytávek, které nám moderní doba přináší.

Pojďme se tedy společně podívat na to, co aplikace Volava nabízí.

 

Trénujte odkudkoliv s aplikací Volava

Trénujte odkudkoliv s aplikací Volava

Aplikace Volava nabízí doslova trénink odkudkoliv, pokud máte ve svém chytrém zařízení přístup k internetu. Stačí jen zapnout aplikaci, připojit k trenažéru a můžete začít trénovat. Máte na výběr i z aktivit, ke kterým nepotřebujete trenažér, jako je meditace, jóga, boxování, tancování a mnoho dalších. S aplikací Volava, vás bude cvičení a pohyb bavit zase o něco víc, hýbejte se s Volavou i vy!

 

 

 

 

Volava nabízí mnoho aktivit!Volava nabízí mnoho aktivit!

Vyberte si svou oblíbenou aktivitu, ať už máte, či nemáte trenažér. Volavu můžete využívat na spoustu aktivit jako jsou cyklistika na trenažéru, běh na trenažéru, chůze, boxování, cvičení, tancování, meditace a mnoho dalších. To vše pod vedenou lekcí zkušeného trenéra, který vám dodá motivaci a je v několika různých jazycích.

Každá aktivita má navíc svou knihovnu, která obsahuje až desítky různých lekcí ke každé aktivitě. Věřte, že se opravdu nudit nebudete, přibývají totiž stále nová videa a v kalendáři, který naleznete v horní liště, se můžete připojit k plánovanému živému vysílání. Pohyb nebyl ještě nikdy tak zábavný, jako s aplikací Volava!

 

 

Trénujte po celém světě z pohodlí domovaTrénujte po celém světě z pohodlí domova

Pokud si v horní části aplikace kliknete na kategorii SCENIC, zobrazí se vám přes stovky videí s názvem lokalit na kterých si můžete pustit váš interaktivní trénink (pokud například šlapete na cyklotrenažéru a položíte si telefon s videem před sebe, můžete se projíždět po ulicích Las Vegas, v Madridu atp.). Jde o skvělé odreagování při šlapání v domácím prostředí, nejen, že to člověku lépe utíká, ale zároveň se můžete kochat nádhernou přírodou a známými památkami po celém světě.

 

 

Sledujte svůj pokrok

Volava zaznamenává veškeré aktivity, které děláte a můžete se na ně zpětně podívat v kategorii grafu, který naleznete v horní liště hned vedle kalendáře. V této kategorii/záložce naleznete lištu, kde máte veškeré druhy sportu a aktivit, je tam také na výběr záložka s názvem All, kde se vám zobrazí hromadné shrnutí všech sportů.

Po vybrání vámi požadované aktivity se vám zobrazí počet spálených kalorií, vzdálenost a množství energie, kterou jste za dané období (lze nastavit) spálili (vrchní řádek je za týden a spodní řádek za měsíc). Ve spodní části je pak lišta se záložkami power, energy apod., kde naleznete podrobné grafy vašich výsledků.

 

 

Předplatné VolavaPředplatné Volava

Volava nabízí dva druhy předplatného, první je základní předplatné, které neobsahuje historii tréninků, statistiky a lze na něj připojit jen jednoho uživatele. Potom je tu nabídka prémiového předplatného, kde účet může využívat až 5 uživatelů, uvidíte zde kompletní historii a statistiky tréninků.

Které předplatné si mám tedy vybrat? To určitě závisí hlavně na vašich preferencích a na tom, co vše od aplikace očekáváte. Pokud například budete chtít aplikaci používat jako pětičlenná rodina, zřejmě si zakoupíte premium, kde se může připojit 5 členů. Své si vybere opravdu každý.

 

Video Aplikace Volava

 

 

Kompatibilita aplikace

Aplikace Volava je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS, lze ji tak ZDARMA stáhnout na platformě obchod play pro Android, nebo na app store pro iOS

 

Volava pro iOS

Volava pro Android

 

 

 

 

Pozn. Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost)

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět