Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Běh trojzemím - Hrádek nad Nisou 2022

05. 04. 2022

Kdo má rád běh a závodění jste tu správně. Běh Trojzemím je zpět! Už za nedlouho se můžete těšit na oblíbený běžecký závod, který nese své jméno díky poloze na hranici tří států - Česko, Polsko, Německo. Celý závod je pod záštitou Fithamu, a tak se můžete těšit na to, že se blíže seznámíte s našimi produkty, které si budete moci samozřejmě vyzkoušet a dokonce si i zasoutěžit o super ceny.

Běžecký závod pro celou rodinu v srdci Trojzemím se koná v Hrádku nad Nisou a to 9. 4. 2022. Prožijte skvělou sportovní sobotu! Přihlásit se mohou dospělí i děti!

 

Přihlášky se uzavírají DNES 5. 4. 2022

 

Za posledním uskutečněným ročníkem se můžeme ohlédnout v tomto videu:

 

NEVYNECHEJTE STÁNEK FITHAM!

Ve fithamáckém stanu na váš čeká k vyzkoušení několik našich trenažerů, které si budete moct osobně vyzkoušet a dokonce si na nich i zazávodit.

Vítěz od nás obdrží poukázku v hodnotě 3 000 Kč na nákup libovolného trenažéru z naší nabídky.

Podmínky soutěže se dozvíte přímo na místě, abyste se měli na na co těšit. 

 

Kromě trenažérů na vás čekají k vyzkoušení i regenerační pomůcky nebo například osobní váha / analyzátor TANITA RD-545 HR, který vám rychle a neinvazivně zjistí složení těla. Dozvíte se tedy víc než jen vaši tělesnou hmotnost, ale i poměr tuků a svalů, hmotnost kostí, nebo procento vody ve vašem těle.

Jediné co k tomuto měření potřebujete je aplikace, MY TANITA, staženou ve vašem telefonu, kam se vám údaje z měření pomocí Bluetooth přenesou. 

Aplikace  MY TANITA APP, ke stažení zde:

google play       apple store

 

V neposlední řadě si můžete vyzkoušet sílu červeného záření pomocí fotobiomodulačních panelů od firmy NUOVO THERAPY. Červené světlo má mnohem delší vlnovou délku než ostatní světlo a to mu dává unikátní možnost dosáhnout hloubkových hojivých a regeneračních účinků - což se bude jistě po odběhnutém závodě každému hodit.

Tyto LED  panely jsou určeny jak pro zdravotní střediska a kliniky, fitness a relaxační centra, tak si je můžete pořídit i vy pro domácí použití. Nejdříve je ale můžete vyzkoušet na závodě.

 

Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše otázky a případně vám s čímkoliv poradit.

 

Podrobné informace o časech prezence, startu závodů, tratích apod. naleznete na oficiálním webu závodu.

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět