Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Běhejte za každého počasí s pásy ProForm

27. 08. 2021

Nenechte si zkomplikovat běhání špatným počasím. S běžeckými pásy od známé značky ProForm můžete běhat kdykoli z pohodlí vašeho domova. Nové pásy ProForm se vyznačují kvalitní konstrukcí, snadným ovládáním a moderní intuitivní elektronikou. Více jak 40 let tato značka pracuje na tom, aby se stala lídrem v oblasti designu a kvality.

 

Každý si zaslouží vypadat dobře, cítit se dobře a žít dobře. Zasloužíte si ProForm.“ To je mottem značky ProForm.

 

Všechny námi nabízené běžecké pásy jsou kompatibilní s aplikací iFit. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy. Díky této aplikaci můžete bez problému soutěžit třeba s vašimi přáteli, kteří iFit využívají.

 

V naší nabídce si vybere každý. Od běžeckého pásu s robustní konstrukcí a nadupanou elektronikou pro sportovní nadšence až po skladný pás se snadným ovládáním pro začátečníky.

 

ProForm City L6PROFORM CITY L6


ProForm City L6 je kompaktní trenažér, který se vejde i do toho nejmenšího bytu. Díky systému skládání můžete běžecký pás uložit třeba pod postel. Rozměry po složení jsou pouhých 187 x 63 x 32 cm.

 

Běžecký pás City L6 je vybaven intuitivním displejem s vysokým kontrastem, který zobrazuje důležité informace o vašem tréninku. Díky držáku na tablet/smartphone a bluetooth připojení můžete využívat oblíbenou aplikaci iFit.

 

 

 

 

 ProForm PRO 9000PROFORM PRO 9000


Běžecký pás ProForm PRO 9000 je pro opravdové profíky. Je vybaven silným motorem o trvalém výkonu 2,65 kW (3,6 HP – koňská síla), 22“ interaktivním dotykovým displejem a ročním členstvím do aplikace iFit Family.

 

Prostorná běžecká plocha a dokonalé odpružení ReBound Pro vyhovuje jak kondičnímu, tak i extrémnímu sportovnímu tréninku. Rozsah rychlosti je do 22 km/h a sklon lze nastavit buď na běh z kopce -3 %, tak i do kopce v náklonu do 12 %.

 

 

ProForm TrainerPROFORM CARBON


Běžecké pásy Carbon jsou skvělým pomocníkem do domácího prostředí pro zlepšení kondice a spálení přebytečných tuků v těle. Vynikají kvalitním odpružením, robustní konstrukcí, prostornou běžeckou plochou a ročním členstvím do aplikace iFit Family.

 

Rozdíly mezi modely Carbon T10 a Carbon T7 jsou ve velikosti obrazovky a možnosti nastavení sklonu. Záleží jen na vás, kterému dáte přednost.

 

 

 

 

 

 

ProForm TrainerPROFORM TRAINER


Tuto řadu běžeckých pásů Trainer si oblíbí jak náročný uživatel, tak i začátečník. Model Trainer 8.0 je vybaven displejem s vysokým kontrastem, oproti tomu pásy Trainer 9.0 a Trainer 12.0 disponují interaktivním počítačem se zabudovanou aplikací iFit, takže nepotřebujete tablet či smartphone.

 

Všechny tyto modely jsou vybaveny velmi kvalitním odpružením ProShox, které je navrženo tak, aby vašim nohám poskytlo větší pohodlí pro přistání, takže můžete cvičit s větším komfortem.

 

 

 

Přijďte si vyzkoušet běžecký pás do našich prodejen, kde vám rádi poradíme.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět