Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

BenchK. Nová kolekce designových žebřin

19. 05. 2020

Značka BenchK přichází pro letošní rok 2020 s novou řadou žebřin, která si vás získá nejen svým kvalitním zpracováním, ale i krásným designem. 

BenchK je rodinná firma z Polska, která nabízí širokou škálu posilovacích kovových a dřevěných žebřin. Cílem této značky je, aby se žebřiny staly součástí každého domova, a proto kladou velký důraz nejen na funkčnost, ale i vzhled, který si zamiluje snad každý.

A proč si pořídit žebřiny? Nejen že jsou velmi praktické a vejdou se do jakéhokoli pokoje, ale v kombinaci s různými cvičebními prvky vám pomůžou protáhnout a posílit celé tělo.

Žebřiny jsou také skvělým nástrojem podporujícím motorický vývoj dítěte. A tak díky gymnastický kruhům a houpačce se stali oblíbeným cvičícím nástrojem i u dětí. Jak jinak motivovat děti k sportovním aktivitám než formou hry. 

Věřte, že nejen dospělí, ale i děti si žebřiny zamilují.

Žebřiny si můžete pořídit samostatně, nakombinovat dle svých představ nebo zakoupit jako set. V naší nabídce naleznete žebřiny BenchK z masivního bukového dřeva nebo kombinaci dřeva a kovu.

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět