Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Běžecký pás Trinfit T7 Pro - skvělý parťák pro profesionály, ale i nadšence

25. 11. 2021

V naší široké nabídce máte na výběr opravdu z pestré škály trenažérů a zejména běžeckých pásů, které jsou velice populární především v podzimním období, když běhání venku už není úplně příjemné. Pravidelně tak testujeme a porovnáváme modely různých výrobců a nyní se určitě vyplatí vypíchnout nadstandardní model běžeckého trenažéru Trinfit T7 Pro.

Tento model patří již beze sporu na první pohled k cenově vyšším modelům, ale v jeho klíčových vlastnostech se skrývá bezkonkurenční kvalita a parametry, které naprosto překonají jakékoliv očekávání.

Jedná se totiž o trenažér s prostornou plochou o šířce až 60 cm a výkonným AC motoru, který je oproti standardním DC motorům zcela neúdržbový a vydrží mnohem větší zátěž i v náročném provozu nejen v domácím prostředí, ale i především plně komerčních fitcenter apod.

To však není jen náš názor, je to především názor i našich zákazníků, kteří nám především v poslední době dávají velmi pozitivní zpětnou vazbu.

Nevěříte?

Nyní máte možnost tento běžecký pás vidět a především osobně vyzkoušet na naši pobočce v Plzni

Pás disponuje také řadou profesionálních tréninkových programů pro budování kondice a redukci tuku, patentovaným odpružením "Ortho-Pro-3D", který tlumí tvrdost došlapu o 32% oproti běhání na asfaltu a má nosnost do 200 kg!

Spolu s tím navíc nabízí značka Trinfit i služby v podobě montáže zdarma a servisu v případě problémů přímo u zákazníka!

Přijďte se za námi podívat, těšíme se na vás.....tým FITHAM

 

Vystavené stroje na prodejně v PlzniVystavené pás na prodejně v Plzni

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět