Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Běžecký trenažér TRINFIT Gara T300i je jedničkou na Heurece!

23. 04. 2024

Pokud hledáte ten správný běžecký trenažér pro vaše domácí běhání, TRINFIT Gara T300i je pro  vás tou ideální volbou. Uživatelé srovnávacího webu Heureka ho označili jako jedničku na českém trhu. Značka TRINFIT je známá pro své kvalitní produkty a tento trenažér není žádnou výjimkou. Díky kladným recenzím a spokojeným zákazníkům je vidět, že v porovnání s konkurencí je tento model doopravdy bezkonkurenční.

 

U běžeckého pásu TRINFIT Gara T300i nabízíme 3letou záruku, servis přímo u vás doma a dlouhodobou dostupnost náhradních dílů i po skončení záruky. TRINFIT Gara T300i je prostě synonymem kvality – disponuje výkonným motorem, dostatečně prostornou běžeckou plochou, elektronicky nastavitelným sklonem a rychlostí až 16 km/h. Jako bonus k tomu všemu máte k dispozici širokou škálu tréninkových programů a snadné připojení k tréninkovým aplikacím. 

 

Pokud tedy hledáte spolehlivého parťáka na domácí běhání, TRINFIT Gara T300i je tu pro vás!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět