Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

BH Fitness a světový fotbalový tým Atletico de Madrid spojily své síly!

19. 02. 2021

Španělé spojili své síly! BH Fitness jakožto výrobce kvalitního fitness vybavení jak pro domácí, tak pro komerční použití a Atlético de Madrid, fotbalový tým, který patří mezi TOP na světě si "podali ruce".

 

BH Fitness + Atletico Madrid

 

 

Atlético de Madrid a BH Fitness spojily své síly na stadionu Wanda Metropolitano v Madridu. Podepsaly dohodu o tom, že se výrobce fitness vybavení stane jejich oficiálním dodavatelem posilovacích strojů a fitness vybavení pro příští dvě sezóny a to do prosince 2022. Společnost BH Fitness bude pokrývat potřeby mužských a ženských týmů pro všestranný, kvalitní trénink.

 

„Pro nás je zásadní, aby naši hráči mohli trénovat s nejlepším možným vybavením a BH Fitness nám pomůže vyvinout nové tréninkové metody a nabídnou nám digitální řešení zaměřená na zlepšení našich vysoce výkonných sportovních zařízení,“ řekl Íñigo Aznar za Atlético de Madrid.

 

O dohodě hovořil také Pablo Pérez de Lazarraga.

„Jedná se o historický milník, který umožňuje naší značce spojovat se s hodnotami Atlética de Madrid. Oba subjekty sdílejí inovativního ducha, aniž by ztratily spojení s našimi kořeny a našimi hlavními hodnotami: úsilí, vytrvalost a přizpůsobivost. Mít hráče Atlética de Madrid spojené s našimi stroji je skvělou příležitostí ukázat světu úroveň našeho vybavení a digitálních řešení, která jsme vyvinuli,“ uvedl generální ředitel BH Fitness.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět