Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

BH FITNESS - nové modely s BLUETOOTH připojením

29. 11. 2016

K novému trendu trenažérů propojených s virtuálním světem se přidala i známá značka BH Fitness, která vytvořila novou řadu stojů s označeím DUAL. Tato řada umožnuje přes BLUETOOTH připojení aplikací s rozšířenou programovou nabídkou. Toto připojení trenažéru s Vašim tabletem, či chytrým telefonem umožňuje trénink přes systém např. Google map (street view, satelite view, map view) apod.. Většina aplikací je zcela volně a ZDARMA  ke stažení s tím, že nabízí i aplikaci KINOMAP, kterou lze na určité časové období zakoupit a nabízí využívání nafilmovaných tras (tato aplikace je na dobu jednoho měsíce zcela ZDARMA, když zakoupíte připojení systému DUAL k Vašim trenažům). Stažením aplikace získáváte možnost ukládat si tréninková data na server po provedení registrace (vše zdarma).  

Modul  DUAL je k zakoupení pro eliptické trenažéry, rotopedy, cyklotrenažéry a běžecké pásy ZDE.

Více informací se můžete dočíst v následujícícm článku ZDE!

 

Nová řada trenažéru BH FITNESS s připojení přes systém DUAL

BH FITNESS SPADA RACING DUAL Bh Fitness spada racing dual

BH FITNESS SPADA RACING DUAL je cyklotrenažér určený do domácího prostředí. Jeho masivní konstrukce umožnuje maximální nosnost stroje až 150 kg.
Cyklotrenažér BH FITNESS SPADA RACING DUAL je stejně jako většina strojů vybaven čelisťovou brzdou bez volnoběhu a navíc ještě magnetickou brzdou, kterou lze regulovat přes tréninkový počítač (obě brzdy lze využívat při tréninku současně). Rámová konstrukce je vyrobena ze silnostěných ocelových profilů obdélníkového průřezu, je vysoce stabilní a tuhá, nedochází tak k výraznému efektu kroucení rámu, jaký je znám u většiny obdobných strojů v této cenové kategorii. 
 
BH FITNESS SPADA RACING DUAL poskytuje výbornou ergonomii, kterou lze individuálně optimalizovat, sedlo i řídítka je možné nastavit posunem sedla ve vertikálním i horizontálním směru. Plynulý chod zajišťují dva setrvačníky o celkové hmotnosti 20 kg. Tento model byl oceněn European Consumer Choice organization pro svoji inovaci, snadnou obsluhu a mimořádný design
 

 

Bh Fitness F1 Run dualBH FITNESS F1 RUN DUAL

Běžecký trenažér BH FITNESS F1 RUN DUAL je moderní běžící pás, vybavený tichým motorem s maximálním výkonem 2,02 kW (2,75 HP). Trenažér poskytuje rozsah rychlosti 1-18 km/h, sklon běžecké plochy lze elektronicky nastavit v rozmězí 0-12%. Pás disponuje běžeckou plochou s velkorysými rozměry 135 x 45 cm. Samotná běžecká plocha trenažeru je odpružená systémem "6 elastomery + Run +", běhání a chůze jsou tak šetrvé vůči tělesným kloubům.
BH FITNESS F1 RUN DUAL je vybaven stabilními madly, s integrovanými dlaňovými senzory pro měření tepové frekvence, v madlech jsou zabudovány i dotykové ovladače rychlosti a sklonu.
Ovládací konzole trenažeru BH FITNESS F1 RUN DUAL je vybavena přehledným LCD displejem. Ovládání je velice jednoduché, kromě manuální regulace rychlosti a sklonu jsou součástí přednastavené zátěžové profily, které podle křivky regulují rychlost. Pro rychlé ovládání slouží tzv. "horké klávesy" s přednastavenými hodnotami rychlosti a sklonu. Jako většina běžeckých trenažerů je i tento běžecký trenažér možné sklopit do vertikální polohy. Ideální uplatnění nalezne v domácím provozu.
 

BH FITNESS CARBON BIKE DUAL bike

Trenažér BH FITNESS CARBON BIKE DUAL je magnetický rotoped určen do domácích podmínek. Je vybaven elektronickou regulací zátěže s možností programování a navíc možností dokoupení systému DUALKIT, který umožnuje přes BLUETOOTH připojení rozšíření Vaši počítačové nabídky. Trenažér zákazníkům nabídne kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink.

    Vyvážený setrvačník o hmotnosti 14 kg, moderní magnetická brzda a převod dopínaným řemenem zaručuje komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Rotoped je osazen ložisky, což spolu s masivním rámem zaručuje dlouhou živostnost stroje.
BH FITNESS CARBON BIKE DUAL má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu s možností programů, odpor se reguluje v 24 stupních.
Přehledný computer s podsvíceným multifunkčním LCD displejem se snadno ovládá a nabízí 12 přednastavených profilů tratí, 4 programy řízené tepovou frekvencí (HRC program - ideální na spalování tuku). Program při nich automaticky koriguje zátěž dle Vaší aktuální tepové frekvence a udržuje Vás tak v optimální tepové zóně. Zásadní pro tuto funkci je, že počítač umí komunikovat s hrudním pásem. Tento pás není součástí balení, ale je možné jej dokoupit v příslušenství k dokoupení. Počítač je současně vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit Vaši fyzickou kondici v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku, případně fitness testem apod.
 
 

brazilBH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL

Eliptický trenažér se setrvačníkem v zadní části BH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL je kombinací vynikající mechaniky a ergonomie rámu s velice zajímavými programovými možnostmi. Tento trenažér nabízí kvalitní ergonomii s délkou kroku 46 cm a vzdáleností mezi pedály 20 cm. Stabilní a masivní konstrukce s nosností 135 kg spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje.
Vyvážený těžký setrvačník zaručuje spolu s moderní vzducho-magnetickou brzdou komfortní, plynulý chod i při větších zátěžích. Trenažér BH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL je kompletně osazen ložisky. Trenažér má elektronicky ovládanou vzducho-magnetickou brzdu, zátěž se nastavuje přímo na konzoli.
 
Přehledný a snadno ovladatelný computer s dvěmi multifunkčním LCD displeji zobrazuje základní údaje jako čas, rychlost, spálené kalorie apod. Mimo to nabízí přednastavené programy, HRC, či uživatelské programy. Počítač je současně vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit vaši fyzickou kondici v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. V neposlední řadě nabízí i intervalový trénink HIIT, který Vám umožnuje získat velice rychlé výsledky za krátký čas!
 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět