Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. Naše prodejny jsou Vám již plně k dispozici.
BOSU ® NEXGEN Pro Balance Trainer

BOSU ® NEXGEN Pro Balance Trainer

Dostupnost: V ČR vyprodáno, dostupné od 30.06.2020
Původní cena: 5 499 Kč ( sleva -709 Kč)

Vyberte si dárek zdarma

Vyberte si dárek zdarma
Cena:
4 790 Kčvč. DPH
Výrobce: BOSU
Záruka: 3 roky záruka

BOSU ® NEXGEN Pro Balance Trainer s texturovaným designem je zaměřený na maximální funčnost. To znamená, že je možné je využít co nejefektivněji. Texturovaný povrch BOSU® Vám umožňuje udržení přesné pozice těla pro cvičení a cvičení pro kardio, pohyblivost, sílu, BodyCORE, rovnováhu a mobilitu. Tato balanční podložka patří do rodiny BOSU, které byly oceněny ihned při představení odborníky NASA. Originální výrobek amerického výrobce je jedinečný svými vlastnostmi a parametry, kvalitativně nesrovnatelný s napodobeninami z dálného východu a funkčnější díky vhodnějšímu tvaru pláště a rozměrům! 

 

 • BOSU ® NEXGEN Pro Balance Trainer je možné používat oběma stranami nahoru pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení (BOth Sides Up = obě strany nahoru)
 • BOSU se používá napříč všemi odvětvími, od lékařství, až po přípravu profesionálních sportovců. Výhodou BOSU je její využití z obou stran, tato podložka jde využít při dřepování, klicích a dalších variantách těchto cviků.
 • Podložka je specificky navržena, aby pomohla všem uživatelům dosáhnout rovnováhy mezi svalovými systémy posturálních a fázických řetězců rychleji, bezpečněji a kompletněji než jakákoliv jiná tréninková pomůcka. Navíc je určena pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po vysoce trénované sportovce - každý si zvolí obtížnost podle sebe

 

 

 

Námi dodávané produkty BOSU ® pochází výhradně z oficiální české distribuce a poskytujeme na něj tedy prodlouženou 3-letou záruku.

Upozornění: neodstraňujte nálepku s výrobním číslem v oblasti madla na podstavě (je důležitá při možné budoucí reklamaci produktu)

 

 

 

 

Rozměry:

 • průměr: 63,5 cm
 • výška: max. 20,3 cm (od země k vrchu kopule)
 • hmotnost: 8,5 kg
 • nosnost originálního BOSU NEXGEN PRO: 160 kg
 • plášť: 3. generace s logem BOSU
 • obsah balení: podložka BOSU ® NEXGEN, pumpička a manuál

 


ROZMĚRY A FUNKČNÍ VLASTNOSTI VERZE BOSU NEXGEN A PROFI JSOU STEJNÉ AŽ NA NÍŽE UVEDENÉ:

 • verze NEXGEN má stukturovaný povrch kopulen, zatímco verze PROFI má celou plochu hladkou
 • plastový rám u verze NEXGEN by měl být odolnější aby vydržel častější zatížení 
 • BOSU NEXGEN má vyšší nosnost 160 kg oproti 136 kg u BOSU PROFI
 • rozdíl v maximální výšce a průměru
 • jiný barevný odstín pláště (kopule)

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství

Záruka:
3 roky záruka
Katalogové číslo:
72-10850-PNG

Požadovaný dárek ke zboží prosím zvolte v nabídce u ceny zboží v horní části stránky.

Rehabilitační / pilates míč Overball

Rehabilitační / pilates míč Overball

malý nafukovací míč vysoké kvality silná a pevná stěna maximální průměr: 25 cm

Více info
Skladem > 20 ks
0 Kč

Diskuze ke zboží BOSU ® NEXGEN Pro Balance Trainer

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Váš email nebude nikde zveřejněn

 • Alena
  16. 03. 2020
  Dobrý den. Chtěla bych si pořídit Bosu Profi, nebo BOSU ® NEXGEN Pro Balance Trainer. Pouze na domácí cvičení. Chtěla bych cvičit běžné kardio a posilovací cviky. Který by pro mne mohl být vhodnější?
  Také bych se chtěla zeptat, jestli je možné a vhodné mít při cvičení Bosu normálně na koberci, jestli to nebude klouzat, nebo si mám přikoupit na koberec ještě nějakou podložku, případně jakou by jste mi doporučili.
  Děkuji za odpověď
  • Fitham.cz
   19. 03. 2020
   Dobrý den, BOSU PROFI je nejprodávanějším modelem na domácí i komerční využití. BOSU Nexgen je podobného zpracování konstrukce, má vyšší nosnost a strukturovaný povrch kopule, na kterém je lepší stabilita. Co se týče stability BOSU, tak jak na koberci, i například na plovoucí podlaze, drží stabilně. Hezký den.
 • Kateřina
  11. 01. 2019
  Dobrý den, chtěla bych se zeptet na rozdíl mezi verzemi elite a nexgen, která je novější a jaké jsou mezi nimi rozdíli. Prozatím mám zkušenost pouze s verzí pro. Děkuji
  • Fitham.cz
   11. 01. 2019
   Dobrý den, rozdíl mezi těmito typy Bosu jsou zejména pevnost a nosnost. Bosu Profi má nosnost 136 kg, Bosu Elite až 180 kg a má protiskluzový gumový povrch – extrémně zesílenou konstrukci a speciálně navržený povrch dělený na zóny. Bosu NexGen Pro má nosnost 160 kg a má protiskluzový gumový povrch – zesílenou konstrukci a speciálně navržený texturovaný povrch (z těchto podložek je to nejnovější typ). Hezký den

Alternativní výrobky

Navštivte 3 největší showroomy v ČR.
Nevíte si rady s nákupem?
Jak vybrat balanční podložku Prohlédněte si rady a tipy
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací