Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Buď aktivní i na podzim s Kinomapem!

14. 11. 2023

Vychutnejte si krásu podzimního období aktivně a užijte si nádhernou přírodu s novou podzimní výzvou od Kinomapu.

Užijte si krásy podzimu aktivně z domova

Zdolejte nové podzimní výzvy v aplikaci Kinomap – zapojit se můžete s vaším běžeckým trenažérem, cykotrenažérem nebo třeba veslem. Účast v této výzvě není jen o protokolování kilometrů, ale o tom užít si podzimní přírodu a zůstat při tom fit. Vyhrát při tom můžete zajímavé ceny.

Sportujte a vyhrajte

Abyste se mohli zúčastnit slosování o ceny, musíte dokončit 5 destinací z výzvy dle vašeho výběru. Tým Kinomap provede losování a na konci výzvy přímo kontaktuje výherce. Soutěží se o 3 ceny – bezdrátová sluchátka Shokz, monitor srdečního tepu a fitness podložku.

Ještě nemáte Kinomap?

Díky Kinomapu dostanou vaše tréninky na fitness trenažérech nový rozměr. Nekončící dřina a nuda se hravě otočí do roviny zábavy, závodění a sledování vývoje svých tréninkových hodnot. Trasy jsou z reálného prostředí, natočené ve vysokém rozlišení a přizpůsobeny na všechny typy fitness trenažérů – tedy na běžecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy, eliptické trenažéry i veslovací trenažéry. Pokud se o aplikaci chcete dozvědět víc, přečtěte si náš článek Tréninková aplikace Kinomap.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět