Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.

Čerstvá novinka Polar IGNITE 2

12. 05. 2021

S jarními měsíci přichází novinka Polar IGNITE 2, která navazuje na svého předchůdce Polar IGNITE. Jsou skvělým partnerem pro ty, co hledají rovnováhu mezi fyzickým a duševním zdravím a chtějí zlepšit svou kondici a celkovou pohodu, cvičí každý týden různé aktivity a především chtějí dobře vypadat a chtějí, aby dobře vypadaly i jejich hodinky při celodenním nošení.

S Polar Ignite 2 získáte osobního trenéra, který ohlídá Váš trénink, regeneraci i spánek 24/7 – vše v krásně navržených hodinkách. Hodinky mají stylový tenký a lehký design, který lze přizpůsobit vyměnitelnými řemínky a změnou vzhledu ciferníku. Tělo hodinek tvoří polymerové pouzdro se sklolaminátem a doplňuje ho  rám a tlačítko z nerezové oceli, vše doplněné silikonovým řemínkem.

Sporttester se chlubí gestem aktivovaným barevným dotykovým displejem (IPS TFT) s čidlem intenzity okolního světla (ALS) o rozlišení 240 x 240 a krytý sklem Dragontrail. IGNITE 2 jsou lehké (35 g) a tenké (8,45 mm).

IGNITE 2 jsou skvělým lifestylovým i tréninkovým partnerem a přináší řadu novinek, které Vás budou provázet jak tréninkovým, tak i netréninkovým dnem.

  • Funkce Nightly Recharge™ monitoruje míru regenerace během spánku společně s novou funkcí  Sleep Plus Stages™, která monitoruje fáze vašeho  spánku, dosáhnete maximální úrovně regenerace a odpočinku po tréninku. 
  • Nově máte k dispozici Týdenní přehledy, které vám pomůžou dosáhnout Vašich cílů
  • Trénujte na maximum pomocí aplikace Training Load Pro a tréninkovým průvodcem FitSpark™. 
  • Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie, jestli spotřebovává energii ze sacharidů, bílkovin nebo tuků pomocí nové funkce Energy Sources
  • Ignite 2 může být nově použit jako snímač TF k propojení přes Bluetooth s ostatními přístroji, jako jsou mobilní aplikace, běžecké pásy, nebo cyklo-počítače.

Energy sourcestraining loadNightly rechargesnímač TFPolar Fitspark

Polar IGNITE 2 nabízejí veškeré nezbytné funkce chytrých hodinek: ovládání hudby, informace o počasí a oznámení z telefonu. Spolu s aplikací Polar Flow (dostupnou pro Android i iOS) a webovou službou Polar Flow budete mít podrobný přehled o všech údajích a statistikách.

 

Promo video k Polar Ignite 2:

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět