Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Chcete si vybavit fitko novými trenažéry? Zkuste profesionální stroje MATRIX!

03. 10. 2019

Americká značka MATRIX FITNESS patří ke světové špičce v oblasti komerčního fitness, je součástí skupiny JOHNSON FITNESS, největšáího světového výrobce fitness strojů a trenažérů! Pokud se tedy chystáte vybavit svoje fitko novými trenažéry, tak neváhejte, protože se značkou MATRIX nebudete zklamaní! Tato značka nabízí skutečně bohatý sortiment, který nabízí celou řadu běžeckých, eliptických trenažérů, rotopedů, vesel či posilovacích trenažérů.

MATRIX FITNESS nabízí trenažéry především do komerčních fitek a hotelů, ale zároveň nabízí i řadu trenažérů do Vašich domácností pro začínající, ale i zkušené cvičence.

.....a proč je vlastně značka MATRIX takovým hitem? 

Obecně při výběru fitness trenažéru hrají roli dva základní parametry. První je přirozeně mechanika stroje, masivnost konstrukce, kvalita zpracování, programová nabídka, případně různé speciální požadavky jako možnost připojení mp3, ventilátor atd atd...nicméně druhým a minimálně stejně důležitým parametrem jsou služby, které daná značka nabízí. To je téma, které hodně lidí často přehlíží a to je chyba! Službami se myslí délka záruky, jaký je servis, případně dostupnost náhradních dílů po skončení záruky. No a značka MATRIX je po všech stránkách takřka 100%ní.

Značka nabízí nejen kvalitně zpracovaný a pestrý sortiment, ale také garantuje prodlouženou 3-letou záruku na celkový stroj a případně i delší záruky na jednotlivé komponenty, garantuje dlouhodobou dostupnost dílů po záruce a především servis u zákazníka v případě problému a rychlou profesionální montáž trenažérů po dohodě se zákazníkem. Co z toho vyplývá? Že nemusíte řešit prakticky nic. Nemusíte řešit jestli se něco rozbije, či jestli musíte něco někam vozit či cokoliv jiného.

MATRIX Veslovací trenažér

 

Vybrané novinky MATRIX FITNESS:

 

Určitě stojí za zmínku model veslovacího trenažéru MATRIX ROWER W1x, který nabízí profesionální a přirozenou ergonomii s masivní konstrukcí s nosností 160 kg. Nabízí přehledný počítač a magnetický brzdný systém, který je regulován manuálně přes otočný regulátor.

Ideální společník pro zlepšení kondice, zpevnění celého těla se zaměřením na zádové svaly a spálení tuku.

 

Běžecký pás MATRIX

 

 

 

 

 

 

 

Z běžeckých trenažérů je v nabídce MATRIX T3xe s novým faceliftem, který nabízí výkonný motor o trvalém výkonu 4,2 HP a prostornou běžeckou plochu s rozměry 51x152 cm. Proto pokud přemýšlíte o pořízení běžeckého pásu, tak běžecké trenažéry z řady MATRIX T se Vám jistě zavděčí svým bohatým výběrem.

 

 

 

MATRIX elipticklý trenažér

 

 

eliptických trenažérů je v nabídce řada Suspension Elliptical, která zahrnuje speciálně odpružené crossové trenažéry se sníženými nároky na prostor. Například MATRIX E1x Suspension Elliptical, který nabízí těžký kalibrovaný setrvačník, dlouhý krok 53 cm a nosnost do 182 kg.

 

 

 

 MATRIX nekonečný žebřík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V neposlední řadě také určitě zaujmou trenažéry z řady ClimbMill, které imitují chůzi do schodů. Díky tomu můžete trénovat zcela dolní polovinu těla a naprosto nekompromisním způsobem procvičit svoje stehna a hýždě s maximálními výsledky. MATRIX C3x disponuje masivní konstrukcí s nosností do 182 kg, bohatou programovou nabídkou a krokem vysokým cca 20 cm.

 

 

........brzy ale můžete na našich stránkách také očekávat novou domácí řadu trenažérů MATRIX, takže sledujte naše stránky!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět