Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Chcete vyzkoušet něco nového? Zkuste SLACKLINu!

17. 09. 2018

eqbPokud hledáte něco nového pro zábavná odpoledne pro rodinu nebo snad trénink Vaši koordinace, tak určitě doporučujeme mrknout na naše nové sety SLACKLINE systémů!

Jejich historie vychází z tradičního provazochodectví, které se s postupem času stává více a více populární!

Jedná se velice inovativní systém cvičení, který se osvědčil především mezi lezci, ale dnes se prakticky používá u všech sportů jako skvělý doplněk pro zlepšení koordinace pohybu a především vnitřních stabilizačních a posturálních svalů!

V běžném životě skvěle poslouží tato cvičební pomůcka pro zdravé držení těla, odstranění bolestí zad a to vše navíc formou zábavy! Není na tom nic těžkého stačí se "pouze postavit na lajnu a jít". Jedná se o ideální outdoorovou aktivitu, kterou zabavíte celou rodinu!

V naší nabídce naleznete tři základní sety od známé české značky Equilibrium, která je známá svým kvalitním zpracováním a moderním designem! Sety se liší především svoji délkou a šířkou popruhu. Všechny jsou určeny pro začátečníky, ale i aktivní sportovce, takže každý určitě vybere co mu bude maximálně vyhovovat. Pro úplné začátečníky doporučujeme užší popruhy STEP/BALANCE (35/25 mm) pro lepší udržení stability, ale pokud máte ambice dělat "frajeřinky" a různé triky doporučujeme širší 50 mm TRICK set.

Současně doporučujeme při instalaci slackliny ochrannou textilii TREEPAD pro zabránění poškození stromů.

Udělejte si ze svého tréninku zábavu a zabavte nejen sebe, ale i celou rodinu!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět