Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Chcete zkusit něco nového z výživy? Je libo GYM BEAM?

13. 09. 2019

Pokud Vám už nechutná příchuť Vašeho proteinu či hledáte něco nového, co by jste vyzkoušeli, máme pro Vás TIP! V naší nabídce nyní můžete najít produkty od známé výživové a fitness značky GYMBEAM. Tato značka je velmi populární se svým osobitým designem, bohatým sortimentem a ověřenou kvalitou a k tomu za skvělou cenu!

Nabízí opravdu široký sortiment, který uspokojí nejednoho nadšence do fitness či začínajícího amatéra. Ať už jste holka, kluk nebo vegan a hledáte novou značku hydrolizovaného či kaseinového proteinu, každý si příjde "na své". Nenechte se ale mýlit! GYMBEAM nabízí mnohem víc než celou řadu druhů proteinů. Například celou řadu aminokyselin, creatinů, spalovačů, nakopávačů atd.

 

Co stojí za zmínku?GymBeam THOR Shot 60 ml!

 

 

Například velmi populární nakopávač GymBeam THOR Shot 60 ml! Přesně jako jeho komiksová předloha v Marvelu, tak i tento jednorázový stimulant zapůsobí jako kladivo, které Vás doslova nakopne do každého tréninku.

 

GymBeam Protein Pure Bar 60 g

 

 

 

Dále jsou v nabídce třeba dietní proteinové tyčinky GymBeam Protein Pure Bar 60 g. Tyto tyčinky oceníte kdekoliv na cestách, když potřebujete doplnit svoji dávku bílkovin a zahnat chutě na sladké + za skvělou cenu!

 

  

 

 

Za zmínku určitě ještě stojí řada BeastPink, která nabízí speciální proteiny výhradně pro holky/dámy/slečny a jejich nutriční potřeby. Ať chcete zhubnout, zpevnit si postavu, nebo si chcete udržet pevné zdraví, produkty značky BeastPink Vám pomohou k vytouženému cíli. Účinné látky se navíc postarají i o vaše nehty, pleť, pokožku a vlasy atd. V nejbližších dnech naleznete v našem sortimentu!

 BeastPink

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět