Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Co bylo k vidění na ISPO 2018

12. 02. 2018

ISPO 2018V Mnichově v období 28 - 31. 1. 2018 probíhal světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO MUNICH 2018. Veletrhu se účastnilo přes 2 730 vystavovatelů z 50 zemí, aby představili své novinky pro nadcházející sezónu. My jsme samozřejmě byli, tak jako každý rok, u toho a bylo opravdu na co koukat! Přes 84 000 návštěvníků jen podtrhuje celosvětový význam této akce.

 

Vybírali jsme pro vás do sortimentu ty největší novinky a hity sezony, které by vám mohly být v následujícím roce sympatické. A také jsme se sami zase něčemu přiučili, aby jsme drželi krok se světovými trendy. K vidění byly všechny velké značky jako je Tunturi, Finnlo, Housefit a především i samostatná prezentace amerických značek Proform a Nordictrack!

Tyto značky nabízely samostatnou prezentaci zaměřenou na nejnovější trendy jak v mechanice trenažérů, tak i nové softwarové technologie pro větší popularizaci domácího cvičení. 

Absolvovali jsme takřka všechny dny a prošli  všechny stánky z oblasti fitness. Stejně jako našim zákazníkům doporučujeme vybrané stroje osobně vyzkoušet na naší prodejně, tak i my se snažíme získat co nejvíce zkušeností s fitness vybavením "na vlastní kůži". Prostě udělat si co nejlepší úsudek o nových trenažérech i o zázemí samotných značek, které ne vždy mohou být adekvátní tomu, jak se na první pohled zdá. 

Díky vlastní zkušenosti s fitness vybavením můžeme praktické rady následně přenášet našim zákazníkům, pomáhat jim vybírat kvalitní a ověřené značky, případně je upozornit na některé nedostatky.

 

 

 

 

tunturi crossfit

 

K vidění byla vidět široká škála silových konstrukcí. Velmi vydařeně vypadá např. silová řada finské značky Tunturi, která se zaměřila především na crossfit - souladu s dnešními trendy. Tento sport a jemu podobné jsou v posledních letech více a více populární. V tomto případě zde byly především vidět masivní konstrukce s multiúchopovými hrazdami pro těžký silový trénink, možnosti připojení expanderů, řada adaptérů a dalších "vychytávek".

Dále samozřejmě doplňkový fitness sortiment v podobě medicinbalů, posilovacích vaků, beden a jiných cvičením pomůcek.

 

 

 

 nordictrack

 

Značky Nordictrack a Proform zase přišly s novinkami na poli cardio trenažérů a s inovací jejich populární tréninkové aplikace iFIT. Jak je již u těchto amerických značek tradicí, přichází vždy v pravidelných intervalech s inovacemi, které jsou zaměřené jak na kvalitní mechaniku, tak i na uživatelsky pohodlný a zábavný trénink prostřednictvím programové nabídky s důrazem na interaktivitu stroje a cvičícího pomocí tréninkových videí. My sami jsme si vyzkoušeli několik běžeckých trenažérů, rotopedů a dokonce i jeden unikátní stroj zaměřený na silovou vytrvalost NordicTrack Fusion CST.

 

 

NordicTrack Fusion CST

 

 

 

 

NordicTrack Fusion CST nás zaujal svoji jednoduchostí a futuristickým designem. Nezabírá prakticky žádný prostor, oproti klasickým posilovacím trenažérům, a jeho používání je velice zábavné a přirozené. V první řadě je třeba se vyhnout omylu, že je tento trenažér určen pro "posilování bicepsů". Jedná se o posilovací trenažér, který je zaměřen na komplexní sílu a vytrvalost. Stroj je řízený přes váš tablet a aplikaci iFIT. Kombinuje silové prvky tréninku s vytrvalostními, navíc v nepřeberné možnosti pohybů. Díky spojení stroje s aplikací iFIT se můžete nechat vést vlastním osobním trenérem s instruktáží či trénovat v rámci skupinových cvičení.

Aby jste měli vůli pro pravidelný trénink musí vás to také bavit a to tento trenažér a především tréninkové aplikace nabízí.

 

 

 

 

 

 

 

ispo 2018Nicméně bezkonkurečně největší zajímavostí pro nás bylo  propojení sportovních trenažérů s virtuální realitou. Ještě nedávno by se to zdálo nemyslitelné, nicméně nyní je vidět, že je tento trend již takřka na dohled a zcela reálný!

Vystavené trenažéry byly samozřejmě zatím pouze prototypy, které ještě nějakou dobu nebudou bohužel dostupné, ale při trénování na nich se cítíte zase jako by vám bylo 15 let. Trenažéry a pohyb na nich vás vtáhnout do zcela jiného světa formou 3D brýlí a pohyb dostává úplně nový rozměr. Sportujete a při tom si vlastně hrajete.

V tom je vlastně veškeré tajemství moderního fitness. Většina lidí se bojí, že trénink je jen samá dřina a odříkání, ale s moderní technologií tomu tak již být nemusí. Proto nás baví neustále poznávat nové věci v tomto dynamicky se vyvíjejícím oboru.

 

 

V nadcházející sezoně se tak určitě máme na co těšit!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět