Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Cyklotrenažéry BH FITNESS Movemia

03. 08. 2021

Pokud patříte mezi opravdu náročné uživatele a toužíte po kvalitě, zde jste správně! Nová řada plně komerčních cyklotrenažerů od značky BH Fitness je určena pro ty nejnáročnější z vás s vysokými standardy a nároky. Cyklotrenažéry Movemia se hodí jak pro profi sportovce, pro domácí používání, ale jsou především určeny do plně komerčního provozu pro kolektivní cvičení, díky své možnosti připojení kolektivních tréninkových aplikací.

Z konstrukčního hlediska disponují především kalibrovaným těžkým setrvačníkem, masivní konstrukcí s vysokou nosností a speciálním EDP povrchem. Odpor si můžete nastavit v 16ti úrovních, dle vašich fyzických schopností. Díky tomu si můžete užít intenzivní a zábavné tréninky vsedě i vestoje. Design je propracovaný do nejmenších detailů. Řada MOVEMIA kombinuje nejlepší materiály s nejnovější technologií, jedná se tak o TOP cyklotrenažery této značky, které jsou navrženy pro maximální využití.  

BH FITNESS Movemia Magnetic

V nabídce máme tyto tři varianty, které se liší pouze svým počítačem:

 

BH FITNESS Movemia

Tento model nabízí pouze základní přehlední monitor a ocení ho každý cvičenec, který chce vidět pouze základní údaje o svém tréninku, jako je čas, vzdálenost apod. Jeho hlavní přednosti je samozřejmě samotná konstrukce, která je stejně jako ostatní modely z této profesionální řady špičkou v oblasti fitness.


BH FITNESS Movemia Cycling ANT+

Tento model je určen již pro plně kolektivní aktivity, protože díky svému inovativnímu displeji s ANT+ můžete využívat tréninkové aplikace jako jsou Aplifit Play, Telegim.

 

BH FITNESS Movemia Cycling Bluetooth

Tento model je určen pro kolektivní sportoviště, kteří chtějí využívat profesionální tréninkový systém GYM LOOP od značky BH Fitness.

Jedná se o unikátní systém, který sbírá vaše data o tréninku, je kompatibilní i s ostatními trenažéry BH Fitness MOVEMIA a je to skvělý pomocník jak pro cvičence, tak i pro majitele fitness center.

  

EDP odolný lak

EXTRÉMNĚ ODOLNÝ LAK EDP – pro bezúdržbový chod

Pro maximální ochranu kola je konstrukce opatřena speciálním lakem, který disponuje vysokou odolností díky průmyslovému zpracování zvanému "elektroforetické vrstvení", které patří k nejlepším řešením proti korozi na trhu!

To vám dá jistotu, že i přes časté používání bude mít kolo dlouhou životnost.

 

 

 

 

  BH FITNESS Movemia Magnetic v klubu

Připojení ANT + umožní integraci indoorových kol s jakýmkoli softwarem virtuální třídy dostupným na trhu a kompatibilním s tímto protokolem.

 

Díky speciální technologii můžete využívat tyto trenažéry pro skupinové tréninky přes tréninkové aplikace  Aplifit Play, Telegim a další ... . Díky tomu můžete sledovat výkony každého uživatele, porovnávat výsledky atd..

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět