Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Dostupné multifunkční věže Vifito – kterou vybrat?

23. 02. 2024

Sháníte dostupnou posilovací věž pro domácí použití, na které odcvičíte ideálně celé tělo? Pak tu právě pro vás máme nabídku multifunkčních posilovacích strojů oblíbené značky VIFITO, které vás jistě překvapí svou cenou.

Multifunkční stroje VIFITO

  • Posilovací věž VIFITO Gama 30. Jedná se základní model této značky, která je určena pro nenáročné domácí využití a pro uživatele, kteří si chtějí na malém prostoru občas zacvičit, vytvarovat postavu a nabrat svalovou hmotu. Na vybraných adaptérech si zacvičíte s vahou až 45 kg a nastavení požadované váhy je snadné, rychlé a bezpečné i pro začátečníky. Chod věže je také díky lankům potaženým nylonem velmi tichý. Stejně jako levnější modely jiných značek je věž rozumně použitelná pro osoby do výšky člověka cca 185 cm a s maximální váhou 120 kg.
  • Posilovací věž VIFITO Gama 35 je pokročilejším modelem Gamy 30. Je taktéž vhodnou volbou pro nenáročné cvičence či úplné začátečníky, kteří si díky řadě adaptérů na malé ploše procvičí přes 30 různých cviků na všechny svalové partie. Stroj je vhodný pro osoby s maximální výškou 180 cm a maximální váhou 120 kg.
  • Posilovací věž VIFITO Gama 65 je pokročilým modelem této oblíbené značky. Věž je určena pro náročnější domácí využití, pro uživatele, kteří chtějí na relativně malém prostoru procvičit celé tělo, vytvarovat postavu a nabrat svalovou hmotu. Na vybraných adaptérech si zacvičíte s vahou až 66 kg, zatímco věž je rozumně použitelná pro osoby do výšky člověka cca 185 cm a váhy 130 kg. Multifunkčnost jednotlivých stanovišť dovoluje procvičit většinu svalových partií, věž disponuje snadno ovladatelným nastavením zátěže (pomocí kolíku).

Pokud vás zajímají i jiné značky, prohlédněte si kategorii Posilovací věže a vyberte tu, která bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům. S výběrem vám také rádi poradí na naší infolince na čísle 602 119 550, která je dostupná každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin, nebo si nechte poradit od našich specialistů na prodejnách v Praze, Brně, Plzni a Liberci, kde si budete moct vybrané stroje také vyzkoušet.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět