Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.

Dostupnost produktů a expedice zásilek

09. 04. 2020

Vážení zákazníci,

současná karanténní omezení spojená s pandemií koronaviru COVID-19 značně ovlivňují celkové zpracování expedice zásilek. Prosíme Vás o trpělivost a pochopení při dočasně omezených možnostech našich telefonních linek, reakcí na emailové dotazy a limitovanou schopnost balení zásilek související s vyššími hygienickými nároky pro ochranu Vás i našich zaměstnanců. Situace se postupně narovnává, standardní expediční doby u zboží skladem se pohybuje mezi 3-4 dny.

Všechny Vaše objednávky budou zpracovány. Prosíme zároveň aby jste věnovali pozornost aktuální skladové dostupnost zboží na detailu produktu. V případě, že Vaše objednávka obsahuje zboží, které je momentálně „nedostupné“ či „vyprodané“, nemůže být okamžitě zpracována. V takovém případě se s Vámi nejpozději do 5ti pracovních dnů spojí náš pracovník a domluví se s Vámi na termínu dostupnosti, případně jiné alternativě k Vámi vybranému produktu či případném stornu objednávky s vrácením peněžních prostředků.

Řada produktů bohužel není na trhu dostupná a dochází ke zpoždění v zásobování celé ČR ze zahraničí, které nejsme schopni ovlivnit. V řadě zemí jsou taktéž přijata karanténní opatření a sklady dodavatelů jsou uzavřeny.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci a prosíme Vás o pochopení a ohleduplnost v současném netradičním stavu, ve které se naše země nachází.

 

Vás FITHAM.cz


rozvozy Fitham   Fitham Liberec

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět