Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Edgar Power - Výživa pro náročné sportovce

14. 09. 2021

Na našem eshopu nově naleznete sportovní výživu od české značky Edgar, která se specializuje na vytrvalostní a extrémní sportovce. Výživa Edgar Power vznikla za účelem poskytnout velké množství energie, ale aby zároveň nezatěžovala organismus a trávení. Výrobky Edgar jsou tak bez přidaných látek, konzervantů, stimulantů a samozřejmě neobsahují žádné dopingové a nepovolené látky. 

Receptura byla doladěna za pomocí českých elitních sportovců, jak při závodech tak i trénincích, ale také na zápasech české hokejové Extraligy. Přípravky se tak velmi snadno používají a uvolňují energii postupně až po dobu 5 hodin.

 

V naší nabídce naleznete:

 

Edgar Powerdrink

Edgar Powerdrink

 

Přípravek, kterým to vše začalo. Powerdrink dodává sportovcům energii na dlouhý výkon, bez ohledu na to jestli se jedná o běh, cyklistiku, nebo náročný trek. 

V roce 2020 se Powerdrink stal partnerem pro překážkové závody Spartan Race.

Vybrat si můžete z 5 výborných příchutí a dvou příchutí ve veganském složení.

 

 

 

 

Edgar Powergel

 Edgar Powergel

Powergel je záložní energetická baterie, ze které můžete čerpat energii přímo během fyzického výkonu. Základem je inteligentní sacharidová směs, z níž tělo čerpá energii po dlouhou dobu a velmi rovnoměrně. Přitom neobsahuje kofein, lepek, dopingové látky, barviva ani sladidla, takže nezatíží tvůj žaludek.

Díky praktickému obalu můžete mí Powergel neustále po ruce. Nezatěžuje kapsy ani žaludek!

 

 

Edgar Whey protein

  Edgar Whey protein

V Edgarovi ví, že regenerace a budování svalů jsou stejně důležité jako energie při závodě. Proto v portfoliu nesmí chybět kvalitní protein. Syrovátkový protein od Edgaru obsahuje 76% bílkovin a je vyroben z nejkvalitnějších surovin od prověřených dodavatelů. Ochutnat můžete 4 výborné příchutě bez přidaných sladidel.

Pro vegany máme také v nabídce Edgar Vegan protein ze sójového izolátu.

 

 

 

Edgar tu je pro tebe, aby tě podpořil ve výkonu i v regeneraci, pomáhal ti posouvat hranice a překonávat vlastní limity. Chce, abys byl nejlepší. A proto ti nabízí jen to nejlepší pro trénink, závod i odpočinek.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět