Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

FIBO 2018 - světová výstava fitness

12. 04. 2018

FIBO patří k největším světovým výstavám v oblasti fitness a kulturistiky! Pokud jste přiznivci fitness a všeho, co je sním spojeno, tak si ji rozhodně nenechte ujít stejně jako my! Akce se koná v termínu od 12.–15. dubna v Kolíně nad Rýnem.
FIBO 2018

  

Veletrh nabízí přes více jak 1000 vystavovatelů a 150 000 návštěvníků každý rok! K vidění jsou všechny známé fitness značky z oblasti výživy, fitness vybavení, posilovacích strojů a moderních trendů v kulturistice a fitness. Na místě se můžete potkat s ikonami kulturistiky jako je třeba Dennis Wolf, Stephanie Davis, Ullisses JR nebo náš český profesionální kulturista Milan Šádek.

Navštívit tak můžete stánky tradičních světových hráčů jako Polar, Matrix, Technogym, Precor, Rogue, Olimp, Biotech USA a řady dalších. Zajímavostí je účast i českých značek Amix, Nutrend a Extrifit, které se v zahraniční konkurenci rozhodně neztrácí.

Veletrh je zároveň příležitostí pro prezentace desítky nových firem, často se světovými unikáty a novinkami jak pro profesionály, trenéry či lékaře, tak i pro koncové zákazníky.

 

Samozřejmě jsme si ani my nenechali tuto akci ujít a snažili jsme se načerpat nové podněty a inovace z oblasti fitness a zdravého životního stylu, které následně přeneseme do našich Rádců a sortimentu. 

 

polar

  biotechtělesná analýza

 

Hlavní důvody kvůli, kterým si nenechejte ujít FIBO 2018

  • Vše, co potřebujete vědět o zdravé výživě
  • Motivační programy, kterých se můžete zúčastnit jako fitness, wellnes, jóga a mnoho dalších kurzů
  • Spousta známých hvězd a sportovních ikon
  • Nejnovější trendy v oblasti sportovní výživy a doplňků
  • Vše, co potřebujete k vybudování dokonalé postavy
  • Nové inovace v bojových sportech
  • Náhled do budoucnosti fitness - projení pohybu, virtuální reality a sofistikovaných technologických metod v čele s myostimulací

 

Váš FITHAM.cz

fibo

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět