Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

FINNLO AQUON EVOLUTION ověřená chlouba domácích vesel!

21. 03. 2018

Již dlouhodobě patří trenažéry německé značky FINNLO mezi velice oblíbené a ověřené co se týče kvality a komfortu pro domácí trénování. Nedávno dělal německý časopis TEST MAGAZIN test veslovacích trenažérů a jeden z nich byl právě FINNLO AQUON EVOLUTION. V tomto hodnocení tak získal tento model hodnocení "VELMI DOBRÝ" (95,1 %).

Bylo mezi sebou porovnáno 15 veslovacích trenažérů, 12 klasických veslovacích trenažérů s lankem a 3 s odporovými tlumiči. Hlavním zaměřením testu byla funkčnost zařízení.  Brzdné systémy od vzduchových, přes magnetické, či kombinované systémy brzdného odporu.

FINNLO AQUON EVOLUTION patří do produktové řady AQUON, která je známá svým způsobem vytváření odporu kombinací magneticko - vzduchovým brzdným systémem, díky kterému je veslování na trenažéru maximálně realistické jako při veslování venku! Elektronické ovládání nabízí kromě přímé volby zátěže i řadu motivačních programů. Zátěž na trenažéru Aquon Pro lze ovládat pouze na počítači, regulace není integrovaná v madle tak jak je to u modelu Finnlo Aquon Pro Plus, rozsah zátěže se pohybuje mezi 30-300 Watty.


Konstrukce rámu disponuje vysokou tuhostí, pojezdová část je tvořena hliníkovým H profilem. Pojezdové sedátko pojíždí po silonových rolnách s ložisky. Výška sedátka nad zemí je 50 cm. Vzdálenost nášlapů je pouhých 9 cm.
Veslování coby pohybová aktivita se pracuje na pomezí aerobního a silového sportu, výborně se hodí pro vytrvalostní trénink. Veslování je komplexní trénink celého těla a je tak vyhledávaný zejména aktivními vyznavači domácího fitness.

Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu nebo zvýšit úroveň své kondice, FINNLO AQUON EVOLUTION vám vždy bude dobrým partnerem.

 

Aquon_Evolution_test_2

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět