Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

FITHAM již po druhé obhájil ocenění CZECH SUPERBRANDS AWARD!

14. 03. 2022

Stejně jako předchozí dva roky i letos se naší společnosti Fitham podařilo získat světově uznávané ocenění Czech Superbrands Award a tedy již po druhé obhájit! Toto ocenění je u nás nejrespektovanější nezávislou autoritou v oblasti oceňování obchodních značek na lokálním trhu více jak 10 let.

Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí a spolu s našimi zákazníky získává naše spojení hlubší a osobnější vazbu. Dalo by se i říci, že se z naši fitness firmy, která se snaží každý rok šířit do světa více informací o zdravém životním stylu a doprovázet naše zákazníky při výběru a poradenství, stává skutečně tzv. "Lovebrand" a výrazným způsobem tak posiluje svoji hodnotu v oblasti zdraví, sportu a vitality.

Toto ocenění není, ale až tak o nás, jako spíše o potvrzení kvalit naší dlouholeté práce a vaší spokojenosti, to jsou hlavní důvody proč vám zákazníkům děkujeme a moc si vážíme vaší přízně!
superbrands 2022

Fitham si za dobu své existence vydobyl prestižní postavení ve světe fitness a nepřestává se snažit budovat v široké veřejnosti pozitivní povědomí o zdravém životním stylu a pomáhá tak každému, kdo se rozhodne pro změnu svého stereotypu, či potřebuje poradit s výběrem trenažéru nebo jiného fitness vybavení, oblasti bojových sportů analyzátorů, doplňků a mnoha dalších oblastech.
Neustále rozšiřujeme a inovujeme náš sortiment, jezdíme na sportovní veletrhy, kde sledujeme současné trendy, připravujeme pro vás nový Fitham blog s články ze světa zdraví a cvičení a v neposlední řadě rozšiřujeme i svoji síť poboček, nyní i na Fitham.sk na Slovensku!

Jsme tedy opravdu hrdí, že se můžeme chlubit s dalším obhájeným oceněním Czech Superbrands Award již 2. rokem za sebou!

Díky tomu víme, že naše práce má smysl a že zdraví a fitness životní styl je stále pro spousty z vás vysoko na žebříčku svých hodnot.

 

....a co je vůbec Czech Superbrands Award 2022?

Jak už bylo v úvodu naznačeno, tak ocenění Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek na lokálním trhu. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně zvolí nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Díky tomu se tak můžeme řadit mezi další zvučná jména jako je například řetězec SUPER ZOO, DM, či PRIMA TV, KAUFLAND a HOSPODÁŘSKÉ NOVINY.

Pokud nás tedy ještě neznáte a přemýšlíte o vybavení vaši domácní posilovny nebojte se nás oslovit, jsme tu pro vás a rádi poradíme....tým FITHAM.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět