Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Fitham - komerční prostory, školy, hotely na míru!

FITHAM je jeden z největších prodejců fitness vybavení v ČR s 27 letou tradicí. Za tu dobu jsme zrealizovali stovky školních, hotelových a komerčních posiloven a rádi poradíme i Vám. Individuální přístup k zakázkám, odborné konzultace, grafické a cenové návrhy včetně zajištění financování a speciálních cenových nabídek, to je důvod proč zákazníci volí nás. Specializujeme se také na posilovny státních složek, jako je Policie, Hasiči a Armáda České republiky, za dobu našeho působení jsme pro ně připravili stovky realizací.

 

Návrhy posiloven na míru

S našimi dlouholetými zkušenostmi si dokážeme poradit i s náročným prostorem. Naši specializovaní poradci dokáží vybrat vhodné stroje pro vaši posilovnu, ať už se jedná o prostorovou náročnost, vytížení a typologii strojů. Následně vše zpracujeme do individuálního návrhu ušitého přímo na míru.

 

Posilovna na míru

Kompletní montáž a servis zdarma

Na rozdíl od většiny prodejců se snažíme poskytovat komplexní služby. Stroje vám po celé ČR zdarma dovezou naši technici, na místě je nainstalují, předvedou a zaškolí obsluhu. V případě poruchy zajišťujeme servis přímo u zákazníka v nejkratším možném termínu. Na stroje zajišťujeme dlouhodobý pozáruční servis včetně dodávky náhradních dílů.

 Montáž u zákazníka

Autorizovaný prodejce FITHAM

V současnosti patří naše společnost mezi dvě největší specializované firmy v ČR a ročně zrealizuje přes 30 000 objednávek po celé republice, k čemuž využívá externích skladů a poboček v Liberci, v Praze, Brně, Plzni a také v Bratislavě.


V našem sortimentu najdete výrobky přes 100 značek a u většiny zajišťujeme autorizovaný servis i prodej. Jsme také autorizovaní prodejci komerčních značek BH Fitness, TRINFIT, XEBEX a Flow Fitness. Nabízíme Vám tak kompletní sortiment kardio trenažérů, posilovacích strojů, speciálních podlah do fitness a doplňkového sortimentu jako je vybavení pro bojové sporty, cvičební a rehabilitační pomůcky a aerobic.

BH Fitness posilovna

 

Více informací ohledně našich realizací a komerčních značkách naleznete v tomto souboru.

BH Fitness Logo

 

Společnost BH Fitness byla založena v roce 1985 a dnes je největším evropským výrobcem strojů pro komerční a domácí fitness. Produkty značky BH Fitness získaly řadu evropských ocenění a jsou zastoupeny ve více než 65 zemích po celém světě. Díky tomu patří značka BH Fitness k nejdůvěryhodnějším a nejrozšířenějším fitness značkám, které jsou v současné době na trhu.

Hlavním znakem společnosti BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdělen do 5 produktových řad (Home, LK Line, SK Line, Inertia a Movemia) lišících se svým zaměřením, a kromě sortimentu v kardio strojích značka nabízí i celou řadu komerčních posilovacích strojů, věží, lavic apod., které lze využít jak v domácím, tak i v komerčních provozech.

 

Flow Fitness

 

Flow Fitness je holandská značka, která je po více jak 30 let symbolem fitness zařízení s nejvyšší kvalitou. Značka je zastoupena ve více jak 60 zemích světa a patří mezi světové výrobce domácího a semikomerčního fitness vybavení. Flow Fitness se celkovou inovací fitness trenažérů a je zaměřena především na "cardio" sortiment jako jsou běžecké, eliptické trenažéry, rotopedy apod. Flow Fitness si zakládá především na kvalitě svých produktů a zkušenostech ze světa fitness. Flow Fitness nabízí pro semikomerční prostory prémiovou řadu Perform. Trenažéry Perform jsou vhodné pro klubové, hotelové fitness a wellness. Jedná se o velmi kvalitní řadu cardio trenažérů, které se vyznačují robustní konstrukcí a moderním designem.

 

Xebex Logo

 

Americká společnost XEBEX patří již přes 30 let k předním dodavatelům profesionálních fitness trenažérů, disponujících kvalitou, dokonalou ergonomií a nadčasovým designem. Produkty naší značky
jsou aktivně využívány nejen ve fitnessu, či crossfitu, ale i špičkovými sportovními týmy po celém světě, či řadou olympioniků. Značka Xebex má své distributory ve více než 40 zemích po celém světě.

Hlavním znakem produktů společnosti XEBEX jsou inovativní technologie a důraz na sportovní výkon. XEBEX navrhuje a vyrábí špičkové veslařské trenažéry, vzduchová kola AIR BIKE, lamelové běžecké pásy, lyžařské trenažéry, trenažéry pro horolezce a další produkty.

 

Trinfit logo

 

Značka TRINFIT vám nabízí ucelenou řadu fitness trenažérů a posilovacích strojů pro lehce komerční i plně komerční využití, splňující současné evropské požadavky na kvalitu a bezpečnost cerifikáty ROHS, NEN-Norm 957 a CE. Výborný poměr ceny, kvality a komfortu cvičení jsou to co zákazníci oceňují na strojích této značky. Masivní ocelové konstrukce strojů, kvalitní komponenty, optimální ergonomie při cvičení a nadstandardní zajištění záruky a servisu jsou důvody proč zvolit výrobky této značky. Jako autorizovaný prodejce značky TRINFIT Vám nabízíme prodlouženou záruku pro všechny stroje a také servis přímo u zákazníka.

 

 Logo FithamProfesionální stroje Fitham

 

Více informací ohledně našich realizací a komerčních značkách naleznete v tomto souboru.

 

Na specializovanou výrobu profesionálních fitness strojů se zaměřujeme již od 1996. Od té doby prošly řadou změn a vylepšení vedoucí k jejich delší životnosti a většímu komfortu při cvičení. Stroje patří svou konstrukcí a designem k tomu nejlepšímu, co Vám český trh může nabídnout. Robustní konstrukce, perfektní ergonomie cvičení a dlouhá životnost s minimální údržbou patří k jejich největším přednostem.

Vzhledem k individuálnímu přístupu ke každé zakázce jsme v případě potřeby schopni stroje upravit dle požadavků zákazníka. Stejně tak Vám nabídneme i širokou paletu barevného provedení ve stupnici RAL a přes 100 druhů koženek. Rychlé dodávky a perfektně zajištěný záruční i pozáruční servis jsou naší prioritou.

Ve standardním provedení jsou stroje tvořeny masivním rámem z profilu 100 x 60 mm, u laviček naleznete rám tvořený profily s minimálním rozměrem 50 x 50 mm. Všechny sváry jsou pečlivě přebroušeny a zkontrolovány a celá konstrukce je stříkána odolnou práškovou barvou v odstínech RAL. Pohodlí při cvičení Vám zajistí kvalitní čalounění se zesílenou tloušťkou, které je možné barevně upravit podle individuálních představ.

 

Ukázky našich realizací

Více informací ohledně našich realizací a komerčních značkách naleznete v tomto souboru.

Referance Fitham

Více informací ohledně našich realizací a komerčních značkách naleznete v tomto souboru.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět