Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

FITHAM o domácím cvičení a novinkách ve fitness na YouRadio Talk

03. 02. 2022

Fitham nově míří i do vašich uší skrze podcasty na streamovacím rozhraní Youradio Talk. V podcastech se dozvíte více o historii a vzniku firmy, ale také hlavně nakoukneme pod pokličku aktuálních trendů ve světě fitness. Popovídáme si o novoročních předsevzetích, přístupu ke cvičení, důležitosti stravy, pohybu ale také spánku.

 

Pokud se chcete dozvědět více ze zákulisí firmy, fungování našeho poradenství a služeb pro zákazníky, neváhejte si pustit podcasty s našimi odborníky. Prozradíme vám jak začít se cvičením, udržet si motivaci pro pokračování a kdy očekávat první výsledky vašeho snažení. Vysvětlíme si výhody, ale i nevýhody, cvičení v pohodlí domova oproti chození do fitness center. Nakousneme téma pohybu venku a zejména obrovského boomu elektrokol. 

V neposlední řadě probereme veledůležité téma stravování, doplňků stravy a kvalitního spánku. Mnohé bude jistě také zajímat, jak fungují spalovače tuků a jestli existuje záhadný lék pro dokonalé tělo.

Čeká vás celkem 5 nabytých podcastů, ve kterých vás budou provázet naši specialisté Ondřej Přibyl a Jan Janík.

 

Vše a ještě víc ze světa fitness si můžete poslechnout v aplikaci Youradio Talk pro Android a iOS, nebo na webovém rozhraní.

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět