Navštivte naše prodejny a osobně si vyzkoušejte přes více jak 100 značek trenažérů, strojů a elektrokol. Vše Vám rádi ukážeme a poradíme.

Fitham obhájil ocenění Czech Superbrands Award i pro rok 2021!

30. 04. 2021

superbrands

Každý rok se snažíme o to, aby naše společnost Fitham budovala v široké veřejnosti pozitivní povědomí o zdravém životním stylu a pomohla tak každému, kdo se rozhodne pro změnu svého stereotypu, či potřebuje poradit s výběrem trenažéru a to především v této složité době, kdy je každý odkázaný zejména na cvičení v domácích podmínkách. 
Spolu s tím se samozřejmě zvyšují i nároky našich zákazníků a my tak dáváme veškeré úsilí pro udržení kroku s těmito požadavky.

Proto jsme rádi, že krom vaši zákaznické spokojenosti, kterou neustále silně vnímáme prostřednictvím vašich recenzí ať už ve zbožových srovnávačích, fórech, ale i třeba na přímo po telefonu, se můžeme chlubit s obhájeným oceněním Czech Superbrands Award již druhý rok za sebou!

Toto ocenění jsme získali již v roce 2020 a nyní i v roce 2021 můžeme pokračovat s pocitem, že naše práce má smysl a to v této současné situaci, kdy je zdraví doslova na prvním místě a cvičení se stalo jednou z nutných aktivit pro fyzickou, ale především psychickou pohodu.

....a co je vůbec Czech Superbrands Award 2021?

Ocenění Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek na lokálním trhu. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně zvolí nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Mezi další oceněné zvučné značky pravidelně patří taková jména jako řetězec SUPER ZOO, DM, či PRIMA TV, KAUFLAND a HOSPODÁŘSKÉ NOVINY.

Proto pokud chcete nakopnout váš trénink či jen pomoct vybrat ten správný fitness nástroj, nebojte se na nás obrátit, rádi poradíme....tým FITHAM.

Koloběžky do města i do terénu!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací