Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Fitham obhájil ocenění Czech Superbrands Award i pro rok 2021!

30. 04. 2021

superbrands

Každý rok se snažíme o to, aby naše společnost Fitham budovala v široké veřejnosti pozitivní povědomí o zdravém životním stylu a pomohla tak každému, kdo se rozhodne pro změnu svého stereotypu, či potřebuje poradit s výběrem trenažéru a to především v této složité době, kdy je každý odkázaný zejména na cvičení v domácích podmínkách. 
Spolu s tím se samozřejmě zvyšují i nároky našich zákazníků a my tak dáváme veškeré úsilí pro udržení kroku s těmito požadavky.

Proto jsme rádi, že krom vaši zákaznické spokojenosti, kterou neustále silně vnímáme prostřednictvím vašich recenzí ať už ve zbožových srovnávačích, fórech, ale i třeba na přímo po telefonu, se můžeme chlubit s obhájeným oceněním Czech Superbrands Award již druhý rok za sebou!

Toto ocenění jsme získali již v roce 2020 a nyní i v roce 2021 můžeme pokračovat s pocitem, že naše práce má smysl a to v této současné situaci, kdy je zdraví doslova na prvním místě a cvičení se stalo jednou z nutných aktivit pro fyzickou, ale především psychickou pohodu.

....a co je vůbec Czech Superbrands Award 2021?

Ocenění Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek na lokálním trhu. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně zvolí nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Mezi další oceněné zvučné značky pravidelně patří taková jména jako řetězec SUPER ZOO, DM, či PRIMA TV, KAUFLAND a HOSPODÁŘSKÉ NOVINY.

Proto pokud chcete nakopnout váš trénink či jen pomoct vybrat ten správný fitness nástroj, nebojte se na nás obrátit, rádi poradíme....tým FITHAM.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět