Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Fitness suplementy CzechVirus nově na našem webu!

17. 01. 2018

Nyní máte možnost na našich stránkách objednat a vyzkoušet nový přírůstek do našeho nutričního suplementačního sortimentu! CZECH VIRUS patří mezi české mladé značky a v posledních letech se dere čím dál více do podvědomí českých závodníků i rekreačních sportovců. Tato značka je hlavně atraktivní nejen kvůli své sportovní suplementaci jako jsou klasické proteiny, BCAA, či kreatin, ale také se svými nutričně kvalitními pamlsky. Jak všichni dobře víme, občas je dobré osvěžit svůj nutriční tréninkový program, případně jídelníček něčím novým a o to víc když víte, že se jedná o kvalitní zdroj!

A právě díky pestrému výběru tak naleznete v naší aktuální nabídce kompletní sortiment značky fitness výživy CZECH VIRUS jako je třeba: 

 

protein

CZECH VIRUS Pure Elite CFM

Jedná se o velice kvalitní 100% syrovátkový protein, který obsahuje 80% bílkovin s příměsí L-glutaminu a BCAA. Je vyráběn metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), což je v současné době stále jeden z nejšetrnějších a nejlepších způsobu výroby čisté bílkoviny s vysokou vstřebatelností! Zkrátka je to velice kvalitní a univerzální protein, který můžete využívat během celého dne a zároveň máte jistotu kvality za dobrou cenu. V naší aktuální nabídce naleznete balení o hmotnosti 1 kg, případně větší s hmotnosti 2,250 kg s různými příchutěmi, takže si určitě vyberete!

 

 

 

 

m3/S PUMP

CZECH VIRUS M3/S PUMP

Tento produkt je cílený hlavně pro večerní cvičence a ty, kteří mají problém s před trénikovými suplementy a spánkem. Výsledkem je CZECH VIRUS M3/S PUMP, který neobsahuje kofein, ale pouze látky, které vás povzbudí na dobu tréninku a po něm vás již nebudou nijak ovlivňovat.

 

 

 

 

 

 

zero syrup

CZECH VIRUS Zero Syrup

Pokud držíte dietu, nebo zkrátka nechcete zbytečně přijímat jednoduché cukry a tuky značka má pro vás řešení! Právě díky tomuto sirupu, který máme v nabídce můžete nyní naplno mlsat jak chcete a nemusíte myslet na cukry a tuky. Tento sirup žádné prakticky neobsahuje, takže možná tímto produktem obohatíte své pokrmy a zcela bez výčitek! Můžete si vybrat ze dvou příchutí a to buď čokoláda, či vanilka.

 

 

 

 

 

PROTEINELA

CZECH VIRUS PROTEINELA 500 g

Velice populární produkt obohacený o proteiny a nenasycené tuky bez přidání palmového oleje! V produktu naleznete kromě arašíd a lískových ořechů také syrovátkový izolát (CFM, UltraWhey 90 instant), belgickou čokoládu a kokosový olej. Vysoce kvalitní složení produkt předurčuje k tomu, abyste ho vyměnili za nezdravé varianty plné bílého cukru a palmového oleje.

 

KOMPLETNÍ SORTIMENT SPORTOVNÍ VÝŽIVY MŮŽETE VIDĚT NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět