Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Fitness veletrh ISPO 2020 a jaké byly letos novinky?

29. 01. 2020

ispo 2020

 

V Mnichově letos proběhl již tradičně další ročník největšího veletrhu fitness vybavení a sportu v Evropě ISPO MUNICH 2020 a my jsme museli být samozřejmě u toho!

Veletrhu se účastnilo přes 2 800 vystavovatelů z 50 zemí, aby představili své novinky pro nadcházející sezónu a celým veletrhem prošlo přes 84 000 návštěvníků, což jen podtrhuje celosvětový význam této akce.

 

Vždy je osvěžující vidět tolik nadšenců do fitness na jednom místě a vidět spoustu novinek, které posouvají celý náš fitness a zdravý životní styl zase o kus dál. V 18-ti doslova narvaných halách jsme mohli vidět všechny známé značky evropského i světového fitness jako jsou Tunturi, Finnlo, Housefit, Proform a Nordictrack a mnoho dalších!

 

 

 

hammer bh fitness kettler

 

Velmi nás potěšila zejména populární značka Tunturi, která rok od roku přináší řadu novinek jak mezi cardio trenažéry, tak silovými stroji a především i fitness doplňcích. O tom svědčil i dominantně největší stánek, který prezentoval řadu těchto nových hitů do roku 2020.

Pokud tedy přemýšlíte o novém rotopedu, běžeckém pásu, posilovací lavici, případně sadě nových masážních válců či odporových gumiček, určitě sledujte tuto značku na našich stránkách, protože nikdo asi nenabízí pestřejší sortiment než právě zmíněné holandské Tunturi s finskými kořeny.

tunturi

 

Samozřejmě, že jsme narazili i na řadu "stylovek", které nás zaujaly svým unikátním designem a mechanickou funkčností. Je pravda, že při pohledu na uvedený červený rebelský rotoped jsem automaticky zavzpomínal spíše na film bezstarostná jízda než na fitness a při pohledu na dřevěný běžecký trenažér jsem si říkal, že je to krásná věc do obýváku, ale trochu bych se bál opotřebení či třísek, ale na první pohled pastva pro oči.

....osobně jsem chtěl navrhnout pro naši firmu níže vyobrazený "business" rotoped jako novou formu kancelářských křesel, ale 9 h sedět na rotopedu by bylo spíše za trest :-)))

Dále nás také velmi překvapila časem prověřená a spolehlivá značka fitness trenažérů Housefit, která vždy disponovala jednoduchým a přitom elegantním designem s našlapanými parametry. Letos tomu nebylo jinak, ale mezi tradiční trenažéry z domácí řady jako je velmi žádaný model rotopedu Housefit Tiro 100 či eliptický trenažér Housefit Motio 80 byl navíc k vidění i běžecký trenažér s naprosto fantastickými parametry (výkon motoru 7 HP, běžecká plocha 55 cm x 155 cm) + vhodný i do komerčnějšího prostředí za skvělou cenu

rebel rotoped business rotoped dřevěný běžecký trenažér

 

Ohledně softwarů a inovací tréninkových aplikací rozhodně vede značka Nordictrack a Proform, které využívají populární tréninkovou aplikaci iFit.

Tyto značky mají medvědí podíl na popularizaci fitness a přínosu inovací jak po mechanické, ergonomické či softwarové stránce. Konkrétně aplikace iFit rok od roku roste a pokud opravdu přemýšlíte v současné době o nějakém trenažéru s tréninkovou aplikací, tak určitě doporučuji kombinaci Nordictrack/Proform + iFit app. (případně rád doporučím aplikaci Kinomap k trenažérů značky Tunturi atd...ale o tom zas v jiném článku :-) ).

Značka iFit skutečně rok od roku přináší nové inovace a stala se lídrem v oboru tréninkových aplikací. Pokud jste se s touto aplikací ještě nesetkali, tak určitě doporučuji přečíst tento můj starší článek, případně mrknout na youtube video.

Proč tedy tak chválím tréninkovou aplikaci iFit? O tom se rozepíši v nadcházejícím článku, kde rád udělám přehled o celkové problematice tréninkových aplikací, ale nyní prozradím pouze to, že pokud vás zajímá technika a chcete si vytvářet vlastní mapy, trénovat s trenérem a především neřešit konektivitu s tabletem a rozčilovat se kvůli technickým nedostatkům jako u řady jiných aplikací zdarma, tak iFit je zkrátka jasná volba + můžete si na měsíc vyzkoušet aplikaci zcela ZDARMA a můžete ji využívat jak indoor, tak i outdoor!

Závěrem bych tedy pouze dodal, že jsme se opravdu snažili z naší návštěvy ISPO 2020 vytěžit maximum a udělat si stejně přínosnou zkušenost jako když našim zákazníkům doporučujeme vybrané stroje a trenažéry osobně vyzkoušet na našich prodejnách.

Díky vlastní zkušenosti s fitness vybavením můžeme praktické rady následně přenášet našim zákazníkům, pomáhat jim vybírat kvalitní a ověřené značky, případně je upozornit na některé nedostatky.

fitness ufc fitness ve dřevě

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět