Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Fitness zrcadlo – znáte už tuhle novinku?

20. 05. 2022

Na našem e-shopu nyní naleznete novinku tzv Fitness zrcadlo, které nabízíme od značky NORDITRACK a PROFORM. Jedná se o technologickou vychytávku pro domácí cvičení, které může být zároveň skvělým doplňkem vašeho bytu a lze je použít i jako klasické zrcadlo. Jak funguje takové fitness zrcadlo? Chytré fitness zrcadlo vypadá jako běžné celoplošné zrcadlo. Avšak, když jej zapnete, dějí se věci. iFit

Zrcadlo v sobě ukrývá dotykový HD displej s integrovanou aplikací iFit. S iFit získáte přístup k široké škále cvičení od silového tréninku, jógy, HIIT, cvičení s vlastní vahou, ale najde zde i videa pro strečink – každý trénink je vedený špičkovým trenérem. Vybírat trénink můžete i podle počtu kalorií, které chcete spálit, nebo podle délky videa. Projít můžete i komplexním tréninkovým programem. Odborné vedení trenérem a správně navrženým programem zajišťuje seriózní výsledky. Vybrat si můžete hudbu, hlas trenéra i režim zobrazení (informace které o tréninku uvidíte). 

Trénink si vybere začátečník, ale i pokročilý cvičenec a úrovně intenzity můžete kdykoli upravit. 

Pomocí kompatibilního monitoru srdečního tepu můžete dokonce měřit svůj srdeční tep (není součástí). Tablet je kompatibilní s páskem SmartBeat Arm Band. Součástí je také technologie ActivePulse™, ta funguje pouze s měřičem tepové frekvence.

 

NORDICTRACK Vault Digital Fitness

NORDICTRACK Vault Digital Fitness

Tato sestava se pyšní pevnou ocelovou konstrukcí s karbonovým rámem a otočným zrcadlem o velikosti 61 x 152 cm.

Vault má 32" dotykovou navigační obrazovku, na které si můžete zvolit cvičení, na které máte zrovna chuť. Díky zrcadlovému efektu vidíte nejen trenéra, který vám předcvičuje, ale také sami sebe. To vám umožní zlepšit provedení svých cviků. 

Vault má vestavěné dva Bluetooth reproduktory, skrz které s vámi komunikuje iFit fitness trenér.

Prémiové příslušenství které Norditrack nabízí přímo pro Vault: podložku, bloky na jógu, odporové gumy (které rádi používáme na zahřátí a během cvičení), skupinu činek, pár kettlebellů a další se prodává samostatně.

Veškeré vybavení, které ke cvičení potřebujete, se úhledně vejde za zrcadlo, které se vysouvá do strany, takže se nemusíte starat o uložení vybavení jinde ve vašem domě nebo bytě. 

Pokud si zakoupíte fitness zrcadlo Vault, získáte také roční členství v kolekci tréninkových jednotek iFit, abyste mohli využívat všechna cvičení z pohodlí svého domova, kdykoli budete chtít.

 

 

 

PROFORM Vue Digital Fitness

Vue má samostatně stojící otočné zrcadlo o velikosti 61 x 152 cm, které je umístěno na těžké základně, takže se nemusíte bát převracení, nebo rozbití. Narozdíl od Nordictrack Vault, je součástí ProForm Vue i sada příslušenství pro posilování, které poslouží spíše ale jen začátečníkům. Přiložené příslušenství má svůj vlastní úložný prostor za zrcadlem mimo dohled.

  • 1x 4,5 kg osa 
  • 2x 2,3 kg tyče na jednoruční činky
  • 4x 1,1 kg kotoučky

Digitální 22” obrazovka Vue poskytuje přístup s široké škále iFit tréninkům a zrcadlový efekt vám dá okamžitou vizuální zpětnou vazbu, to vám umožní zlepšit provedení svých cviků.

I Vue má dva vestavěné reproduktory. Pokud nechcete nikoho rušit, Vue lze navíc snadno spárovat se sluchátky kompatibilními s Bluetooth® (sluchátka nejsou součástí dodávky).

Při zakoupení fitness zrcadla Vue, získáte také 30 denní rodinné členství v kolekci tréninkových jednotek iFit, abyste mohli využívat všechna cvičení z pohodlí svého domova, kdykoli budete chtít.

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět