Vážení zákazníci, z důvodu inventury 26. - 27.9. a státního svátku 28.9. budou všechny naše pobočky v omezeném provozu. Objednávky z období inventur budou expedovány 27.9. a po státním svátku 29.9., děkujeme za pochopení.

Flow Fitness. Nová značka s fitness vybavením

02. 09. 2020

Flow FitnessFlow Fitness je velice populární holandská značka, která od roku 2000 vyrábí špičkové fitness vybavení. Široký sortiment zahrnuje rotopedy, eliptické trenažéry, běžecké pásy, veslovací trenažéry, cyklotrenažéry, doplňky pro fitness a silový trénink.

Veškeré produkty Flow Fitness jsou vyvíjeny týmem nejlepších holandských designérů a konstruktérů. Výsledkem je vysoce kvalitní a rozsáhlý sortiment, který splňuje nejvyšší požadavky zaměřující se na kvalitu a nejnovější trendy.

Flow Fitness trvale testuje kvalitu, bezpečnost, odolnost a uživatelskou přívětivost veškerého fitness vybavení. Proto se na jejich produkty můžete vždy spolehnout.

Chcete si zlepšit svoji fyzickou kondici, posílit svaly nebo trénovat před soutěží? Pak jsou produkty značky Flow Fitness tím pravým parťákem. Mise této značky je vytváření lepšího životního stylu a zlepšování zdraví a kondice.

 

PRODUKTOVÉ ŘADY FLOW FITNESS

Dynamic Line kombinuje moderní designe a technologické inovace v jednom produktu.

Dynamic Line má svěží a sportovní vzhled s plnou výbavou. S produkty této řady máte vše, co potřebujete pro domácí trénink, snadno ovladatelný počítač, řadu tréninkových programů, monitor srdeční frekvence, atd..

Dynamic Line

 

Perform Line je komerční fitness řada pro intenzivní používání.

Perform Line je komerční řada pro intenzivní využití, která kombinuje funkčnost a odolnost. Je vhodná pro sportovce, kteří vyžadují vysoký výkon a kvalitu. Výrobky jsou vhodné pro fyzioterapeutická centra nebo hotely, ale i pro domácí trénink.

 Perform Line

 

Pro Line je plně komerční řada pro těžké a intezivní používání.

Pro Line byla vyvinuta speciálně pro komerční využití bez kompromisů. Tyto výrobky jou odolné, pohodlné a snadno ovladatelné, proto jsou ideální pro tělocvičny, crossfitová studia nebo osobní trenéry. Díky své cenové dostupnosti si je můžete pořídit i do domácího prostředí.

 Pro Line

Užijte se poslední letní sluneční paprsky na elektrokole!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět