Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Fotobiomodulační panely jsou cestou k vašemu zdraví

05. 10. 2021

Technologická novinka ve světě terapie a léčby, to je fotobiomodulace! Tato terapie je specifická tím, že využívá červené, blízké infračervené světlo a další barevná spektra. Světlo slouží především ke snížení bolesti, zánětů a zlepšení produkce buněčné energie. Je to odlišná možnost terapie, která se soustřeďuje na příčinu zdravotních obtíží, nikoliv pouze na příznaky. Terapeutická fotobiomodulace dodává vaší pokožce ozáření specifickými vlnovými délkami, které jsou pro tělo blahodárné. 

Sport:

Terapie červeným světlem je čím dál více populární v profesionálních sportovních, tréninkových a fitness odvětvích, protože se znovu a znovu prokazuje, že červené světlo posiluje sílu, rychlost, vytrvalost a růst svalů. Kvalita sportovního výkonu se tak zvyšuje a svalstvo je následně méně unavené. Fotobiomodulace předchází bolestivým zánětům a pomáhá s rehabilitační terapií po úrazech.

Zdraví:

Fotobiomodulace podporuje a urychluje buněčný metabolismus a regenerační procesy. Stimuluje vlastní imunitní systém těla. Vyvolává tak celkový pocit pohody a zdraví. Přispívá ke snížení bolesti a efektivně bojuje se záněty. Stimuluje tvorbu specifických enzymů, které se podílejí na regeneraci buňky. Má také pozitivní dopad na náš lymfatický systém. Terapie světlem přispívá k tvorbě nové pojivové tkáně, tím se urychluje hojení ran. Může pomoci snížit ztuhlost a bolest kloubů i dolní části zad. Má pozitivní účinky na artritidu.

Krása:

V neposlední řadě se světlo využívá také v oblasti estetiky. Světelná terapie je jedna z neúčinnějších metod přírodního ošetření pleti bez chemikálií, UV záření nebo nadměrného tepla. Červené, modré a infračervené vlnové délky podporují růst kolagenu a redukují známky stárnuti pleti. Je to také skvělý nástroj pro řešení akné, ekzémů i psoriázy.

 

Fotobiomodulace není zázrak, ale terapie postavená na základních principech fungování lidského těla. Začleňte ji do svého běžného života, pokud chcete pomoct v následujících oblastech:

  • Sportovní výkon a regenerace
  • Zdraví pleti, vlasů a nehtů
  • Optimalizace spánku a sexuální výkonosti
  • Funkční pohybový aparát bez bolesti
  • Psychická pohoda a kreativita
  • Snížení bolestí a zánětů

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět