Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

GARMIN sporttestery - novinka na našem eshopu

14. 02. 2018

Sporttestery GARMIN patří celosvětově k velmi oblíbeným modelům s ohledem na používané nejmodernější technologie.


Garmin vyniká již tradičně špičkovými GPS technologiemi. To ale není zdaleka vše. Kvalitním zpracováním se dostává do popředí nejen u profesionálních sportovců, ale i u začínajících běžců, pro které je běhání často součástí zábavy a životního stylu.

Sporttestery Garmin mají mimo profily pro běh a kolo, mnoho dalších - např. plavání, sjezdy na lyžích či snowboardu, ale také triatolonový mód či indoor aktivity. U dražších modelů je dokonce možné nastavit si svou vlastní aktivitu.

 

Z uvedených důvodů a opakovaných dotazů našich zákazníků na eshopu i na prodejně jsme se rozhodli rozšířit sortiment sporttesterů právě o renomovanou značku GARMIN.

Podívejte se např. na nabídku z řady VívoActive 3 Optic, které vynikají svým dotykovým displejem a nízkou váhou. Mají pouze jedno ovládací tlačítko, které si můžete otočit na pravou či levou stranu, dle potřeby. Monitorují celodenní srdeční frekvenci ze zápěstí díky optickému snímači na zadní straně hodinek a určitě vás překvapí scrollování v menu a obrazovkách přímo na displeji případně i pomocí prstu přejíždějícím po boku hodinek.

 

 

Řada Fenix 5 jsou všestranné multisportovní hodinky nabízející vysokou výdrž baterie, mnoho sportovních profilů, výškoměr, barometr a další funce. Patří mezi nejoblíbenější sporttestery této značky a to hlavně díky snadné změně vzhledu formou jednoduše vyměnitelných řemínkům se systémem uchycení QuickFit™. Jsou tak vhodné pro jakoukoliv příležitost či společenskou událost.

 

Sporttestery GARMIN nejsou hodinky jen pro sportovce, běžce, ale právě díky designu jsou oblíbené u celé populace. Hlavní displej si můžete upravit, zobrazovat se mohou digitální hodiny, ručičkové nebo třeba vlastní fotka. Vše si můžete upravit přímo v hodinkách nebo v aplikaci FaceIt. Díky těmto výhodám vypadají na ruce luxusně a vy si je můžete vzít k saku, i k večerním šatům. Jakmile ale odhodíte formální oblečení a stanete se opět sportovcem, Garmin Vás rozhodně nezklame.

 

Máte dotazy? Neváhejte a obraťte se nás a vyzkoušejte přímo na prodejně.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět