Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

GiBoard – trénujte balanc uvnitř i venku!

26. 09. 2022

Balancování, chození nebo dokonce skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body – to je slacklining. Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale zůstává pružný. Celosvětovým lídrem na trhu se slackline je už od roku 2007 německá značka Gibbon, která na trh přichází s absolutní novinkou – GiBoard, unikátními boardy, díky kterým si trénink na slackline odcvičíte nejen venku v přírodě, ale i v pohodlí domova.

Náročné triky, efektivní trénink, ale také zábava a hra. To vše vás čeká na snad nejuniverzálnější lajně na trhu, kterou ocení začátečníci, ale i pokročilejší, kteří chtějí zlepšovat statičtější triky. Na Giboardu tak skvěle a zábavnou formu posílíte svaly celého tělahlavně ale střed a hluboké svalstvo. Balancovat a především cvičit svojí pohybovou kreativitu a koordinaci pohybů můžete navíc odkudkoliv.

Co GiBoard nabízí?

  • výběr ze 3 stylových designů
  • korková podložka na spodní straněě proti uklouznutí
  • 106 cm dlouhá deska
  • 5 cm široké lano
  • dřevěný set pro napínání

Jak lano napnout?

Žádné stromy? žádný problém! Díky unikátní dřevěné desce napnete lano kdekoliv a za pár sekund.

 

6 tipů na triky

Chůze po lajně je pro většinu lidí úplně novým druhem pohybu. Nejdůležitější je odhodlání a vůle nevzdat se po prvních neúspěšných pokusech. Slackline ale není jen chození: až si budete na lajně jistější, můžete zkusit i nějaké triky.

Zaujalá vás naše novinka? Vyberte si ze 3 designů – Caesar JibBonzo Classic nebo Roots Rocker Travel!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět