Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Hledáte tipy na dárky pro fitness nadšence? Tady jsou!

01. 12. 2023

Máte doma vášnivého sportovce a nevíte si rady, co mu pod stromeček zabalit tentokrát? Nechte se inspirovat našimi tipy na dárky, které zaručeně udělají radost.

  • Gumové posilovací gumy a expandéry jsou praktické pomůcky pro cvičení, které využije začátečník i zkušený fitnessák. Díky odolnému materiálu umožňují širokou škálu cviků s variabilní zátěží.
  • Skvělým dárkem jsou také míče nebo balanční podložky. Ty ocení i lidé se sedavým zaměstnáním, kde mohou kancelářskou židli vyměnit za míč. Sezení na míči vás donutí sedět vzpřímeně, díky čemuž zapojíte a posílíte zádové svaly.
  • Každý sportovec ve své výbavě ocení masážní válec, který výrazně přispívá k zlepšení pohyblivosti, rozsahu pohybu svalů a uvolnění ztuhnutých svalů.
  • Závaží na ruce a nohy nebo zátěžové vesty představují vynikající prostředky pro posílení vaší kondice a dynamiky.
  • Klasikou může být nový shaker či sportovní láhev na vodu – takových nikdy není dost. Důležitým faktorem během sportovní aktivity je udržování dostatečného pitného režimu, při kterém je neustále třeba doplňovat tekutiny.
  • Co žádnému sportovci i nesportovci nikdy neztratí, jsou výživové doplňky a jídlo. Darovat můžete nový protein, chutné ořechové máslo nebo třeba vitamíny.
  • Sportovce zaručeně potěší kvalitní sporttester. U nás v nabídce najdete prémiové sporttestery POLAR, které vám pomohou naslouchat vlastnímu tělu.
  • Pokud se někoho blízkého (nebo třeba i sebe) chystáte potěšit dražším dárkem, zainvestujte do pořádného kardio trenažéru. Obzvlášť teď v zimě se vám bude hodit!

Nevybrali jste? Zachrání vás dárkový poukaz!

Pokud si nejste výběrem dárku jistí, máme pro vás jednoduché řešení – dárkový poukaz! Dárkovým poukazem nikdy nic nezkazíte a obdarovaný si tak bude moct vybrat, co si nejvíce přeje a co potřebuje. 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět