Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Hledáte věrného cyklistického parťáka?

18. 07. 2022

Pokud hledáte pro zimní měsíce vhodný trenažér, který vám plnohodnotně zastoupí cyklistické kolo, tak model cyklotrenažéru BH FITNESS Exercycle Smart Bike je pro vás ideální volba.  Díky minimalistickému designu se hodí do každé domácnosti. Pokud tedy hledáte věrného cyklistického parťáka do vašeho obýváku, tento model je pro vás ten pravý.

 

Díky spolupráci známé značky BH Fitness a její cyklistické divize BH Bikes došlo ke spojení toho nejlepšího z obou světů trenažérů a cyklistiky do jednoho špičkového domácího trenažéru pro ty nejnáročnější uživatele

Inspirováno silnicí. Určeno pro cyklisty

.

OPTIMÁLNÍ ERGONOMIE A Q FAKTOR 152 MM

Díky rámu na bázi Aerolight si budete připadat, jak kdyby jste jeli na svém klasickém jízdním kole. Rám  Aerolight, který je velice podobný běžnému silničnímu kolu, vám zajistí optimální držení těla a užijete si tak velmi realistický zážitek z jízdy i při domácím tréninku.

Exercycle Q faktor pouhých 152 mm, což znamená, že je poloha nohou při šlapání stejná, jako u silničního kola, a to zároveň uživateli umožňuje vyvinout maximální sílu při každém šlápnutí do pedálu. Torze rámu navíc simuluje boční pohyby silničního kola, jako by jste jeli do kopce.

 

 

NECHYBÍ ANI TRÉNINKOVÉ APLIKACE

Tento model má integrovanou technoligii i.Concept 3.0 s novým systémem konektivity s protokolem FTMS, která umožňuje prostřednictvím bluetooth propojení trenažéru s tabletem či chytrým telefonem.

Můžete tak trénovat s celou řadou tréninkových videí a tras po celém světě. Trasy reagují na sklon či odpor při tréninku.

 

 

 

 

 

Stáhnout si aplikaci KINOMAP můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).

Stáhnout si aplikaci ZWIFT můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).

Stáhnout si aplikaci ROUVY můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).

Stáhnout si aplikaci BKOOL můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět