Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Hrudní pás Polar H9 nově v nabídce

21. 02. 2020

Polar H9V naší nabídce nyní najdete zcela nový hrudní pás Polar H9, který můžete využít k ještě lepší optimalizaci vašeho tréninku.

Proč si vybrat Polar? Finská značka Polar je absolutní špičkou na trhu se sporttestery. Na trhu působí již přes 30 let a má nejkomplexnější nabídku sporttesterů od základních modelů až po špičkové sporttestery pro profesionální sportovce.

Nový produkt Polar H9 je možné spárovat s kompatibilními mobilními telefony a se všemi přístroji značky Polar. Díky ANT+ signálu je možné propojení s vybranými sporttestery jiných značek a s analogovým signálem si vystačíte u většiny trenažérů, které podporují propojení s hrudním pásem.

Naměřené údaje můžete sledovat v aplikacích Polar Beat, popřípadě různých dalších aplikacích, jako je Polar Flow, Endomondo, Runtastic, Strava či Training Peaks.

Aplikace Polar Beat je zcela zdarma. Podrobnosti o této aplikaci naleznete na stránkách Polar.

Více informací o produktu naleznete na kartě Polar H9.

Chcete spálit přebytečné tuky v těle? Skvělá postava není zadarmo, abyste dosáhli vytoužené postavy, je zapotřebí sledovat tepovou frekvenci. Pokud si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Na našich prodejnách i zákaznické lince je vám k dispozici kvalifikovaný personál, který vám ochotně poradí s výběrem sporttesteru Polar vhodného právě pro váš účel.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět