Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Jak to vypadalo na FIBO Global Fitness 2023?

21. 04. 2023

FIBO Global Fitness patří mezi celosvětově největší veletrhy ve fitness, wellness a zdraví, na kterých se setkávají největší hráči a osobnosti z branže. A kdo ve fitness podniká, ten na FIBO nesmí chybět! Veletrh každoročně přináší podnikatelům v oboru nové trendy, inovace a investice. Své unikání technologie a produkty tu prezentuje přes 1 000 vystavovatelů z různých zemí světa a každý rok se na akci objevuje kolem 145 000 návštěvníků. Letos se akce se konala od čtvrtka 13. dubna do neděle 16. dubna v Kolíně nad Rýnem.

Setkat se tu můžete i s předními odborníky a osobnostmi z oblasti fitness a wellness – letos se tu objevil americký osobní trenér, umělec, herec a profesionální kulturista Kai Greene, čtyřnásobný držitel titulu Mr. Olympia Jay Cutler i mladý úspěšný kulturista a influencer Urs Kalecinski, který byl tento na Olympii rok třetí. Podpisy tu rozdával i kulturista, hudebník a blogger Kevin Levrone.

My se ale na veletrh nevydali kvůli osobnostem, ale pro novou inspiraci a produkty, o které bychom rozšířili náš sortiment. Prošli jsme a vyzkoušeli jsme vybavení (nejen) do fitness center od světových výrobců, ochutnali nespočet produktů ze sportovní výživy, získali spoustu nových kontaktů a načerpali spoustu nových podnětů, které brzy přeneseme do našich rádců a sortimentu.

Jak to na akci vypadalo můžete vidět na fotografiích a v krátkém sestřihu na našich sociálních sítích.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět