Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.

Jak to vypadalo na FIBO Global Fitness 2023?

21. 04. 2023

FIBO Global Fitness patří mezi celosvětově největší veletrhy ve fitness, wellness a zdraví, na kterých se setkávají největší hráči a osobnosti z branže. A kdo ve fitness podniká, ten na FIBO nesmí chybět! Veletrh každoročně přináší podnikatelům v oboru nové trendy, inovace a investice. Své unikání technologie a produkty tu prezentuje přes 1 000 vystavovatelů z různých zemí světa a každý rok se na akci objevuje kolem 145 000 návštěvníků. Letos se akce se konala od čtvrtka 13. dubna do neděle 16. dubna v Kolíně nad Rýnem.

Setkat se tu můžete i s předními odborníky a osobnostmi z oblasti fitness a wellness – letos se tu objevil americký osobní trenér, umělec, herec a profesionální kulturista Kai Greene, čtyřnásobný držitel titulu Mr. Olympia Jay Cutler i mladý úspěšný kulturista a influencer Urs Kalecinski, který byl tento na Olympii rok třetí. Podpisy tu rozdával i kulturista, hudebník a blogger Kevin Levrone.

My se ale na veletrh nevydali kvůli osobnostem, ale pro novou inspiraci a produkty, o které bychom rozšířili náš sortiment. Prošli jsme a vyzkoušeli jsme vybavení (nejen) do fitness center od světových výrobců, ochutnali nespočet produktů ze sportovní výživy, získali spoustu nových kontaktů a načerpali spoustu nových podnětů, které brzy přeneseme do našich rádců a sortimentu.

Jak to na akci vypadalo můžete vidět na fotografiích a v krátkém sestřihu na našich sociálních sítích.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět