Vážení zákazníci,
omlouváme se za dočasnou nedostupnost našich služeb ve středu 21.02.2024 v čase od 04:30 do 08:00 bude probíhat plánovaná údržba serveru.
Děkujeme za pochopení, váš tým FITHAM.
KETTLER KINETIC F3

KETTLER KINETIC F3

KETTLER KINETIC F3 se už neprodává, vyberte si prosím z aktuální nabídky
Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550. Děkujeme.
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Montáž zdarma
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Montáž zdarma
 
 
Naše cena:
29 990 Kč
vč. DPH
Výrobce: KETTLER
Záruka: 3 roky záruka
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Posilovací věž KETTLER KINETIC F3 je nahrazena novým modelem KETTLER KINETIC SYSTEM.

 

KETTLER KINETIC F3 je multifunkční posilovací věž nové generace. Konstrukční řešení věže se zaměřilo především na zdokonalení ergonomie a možnostem přizpůsobení individuálním potřebám jednotlivých uživatelů. Novinkou, která se prvně objevujě právě u modelu KETTLER KINETIC F3, jsou polohovatelná ramená pro tahové cviky s označením 3D-FLEXMOTION-SYSTEM. Toto optimální řešení umožňuje dokonalé přizpůsobení a souhru stroje s uživatelem, vytváří tak vysoký komfort cvičení bez zbytečných kompromisů. Robustní rám, použité díly a precizní zpracování "made in germany" slibují vysoký standart, jenž poskytuje prostředí pro intenzivní svalový trénink i v profesionálním stylu. 

 

 

TECHNICKÝ POPIS

 • posilovací věž pro kompletní procvičení celého těla vhodná i pro vysoké zátěže
 • silnostěnná ocelová konstrukce s kvalitní povrchovou úpravou (prášková barva)
 • ocelová lanka opatřena speciálním otěruvzdorným potahem
 • vodící kladky jsou osazeny průmyslovými ložiskami
 • možnost dopínání lanka pro nastavení tenze a meze záběru
 • věž nabízí dokonalé polohování veškerých nástavců jako je (adaptér předkopy, výškově nastavitelné sedátko, ....
 • novinkou jsou polohovatelná ramena pro většinu tahových cviků s označením 3D FLEX MOTION
 • standardní závaží 80kg (16x5kg)
 • maximální zatížení při používání ramen je 2x40kg
 • možnost navýšení závaží až na 100kg, lze samostatně objednat
 • multifunkční stanoviště nabízí širokou škálu cviků pro procvičení téměř všech svalových partií
 • balení obsahuje podrobný tréninkový návod s cvičebními pozicemi
 • Hmotnost cvičence: 150 kgVIDEO

 

 

 

OSTATNÍ INFORMACE

 • Hmotnost stroje: 201 kg
 • Rozměry stroje - délka: 180 cm
 • Rozměry stroje - šířka: 106 cm
 • Rozměry stroje - výška: 200 cm
 • Způsob použití dle DIN EN: * H pro domácí prostředí
 • Záruční doba: 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka

Příslušenství

KETTLER set přídavného závaží pro věže KINETIC

KETTLER set přídavného závaží pro věže KINETIC

přídavné závaží, pro věže řady KINETIC váha 20kg (2x10kg)

Aktuálně nedostupné
2 220 Kč
KETTLER podložka XXL - 220x100 cm

KETTLER podložka XXL - 220x100 cm

podložka pod trenažery a věže speciální tlumící materiál rozměry: 220x100 cm

Zboží se již neprodává
2 190 Kč
Záruka:
3 roky záruka
Katalogové číslo:
7715-600
Rozměry balení:
32x64x201 cm
Dostupnost ND:
Garantovaná 10 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka
KETTLER set přídavného závaží pro věže KINETIC

KETTLER set přídavného závaží pro věže KINETIC

přídavné závaží, pro věže řady KINETIC váha 20kg (2x10kg)

Aktuálně nedostupné
2 220 Kč
KETTLER podložka XXL - 220x100 cm

KETTLER podložka XXL - 220x100 cm

podložka pod trenažery a věže speciální tlumící materiál rozměry: 220x100 cm

Zboží se již neprodává
2 190 Kč

Ke stažení

Diskuze ke zboží KETTLER KINETIC F3

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Česká diskuze(17) Slovenská diskuze(0)
Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Jindřich
  27. 02. 2015
  Dobrý den,
  jsem pevně rozhodnutý koupit si kettler Kinetic F3. Prostor na postavení mám, ale pouze ve sklepě. Potřebuji tedy vědět jestli stroji vadí vlhčí prostředí / sklep není mokrý, ale nevytápí se. Po povodních v základech vlhkost zůstala. Také bych do stejného prostoru rád přemístil cross trenažer Kettler Unix-P. Prosím o zhodnocení a informaci zda li stroje na vlhkost mohou reagovat / může je poškodit?? Předem děkuji za odpověď.
  Zdravím, Jindřich

  • Fitham.cz
   28. 02. 2015
   Dobrý den, posilovací věž KETTLER KINETC F3 a obecně fitness stroje všech značek jsou určené do suchého prostředí a ve vlhku mohou korodovat některé komponenty. To zda vlhkost ve vašem sklepě je už riskantní ale nedokážu posoudit.
 • Zdenek Scharnagl
  08. 11. 2014
  Záleží mí nejvíc na procvičování následujících partií: břicho,hýždě,záda,stehna a lýtka.Rozhoduji mezi Kettler Kinetic F5, nebo F3.Věž chci umístit v RD v prostorách 2,5 x 4 m.Počítám s montáží a zacvičení při dodávce.Za jakých podmínek možné?Jaký je termín dodání po objednávce a jaké jsou platební podmínky.Díky a hezký den Scharnagl
  • Fitham.cz
   10. 11. 2014
   Dobrý den, obě věže dokáží procvičit vámi požadované svalové partie, záleží i na tom kdo a jak má věž používat. Pokud i nějaká žena, případně chcete cvičit i izolované cviky při kterých se využívají menší váhy, upřednostnil bych asi posilovací věž KETTLER KINETIC F5 která má oproti této levnější verzi KINETIC F3 navíc boční protisměrnou kladku. Ta je vhodná hlavně na cílené procvičení jednotlivých svalů cviky, u kterých se využívají menší váhy, je totiž zpřevodovaná do lehka. Na nohy + hýždě tedy například unožování, zanožování ... , na vrchní část těla pak izolované cviky svalů paží, ramen a prsou.
 • Jan Setnik
  16. 07. 2014
  Dobrý den,

  měl bych dvě otázky.

  1. je možné tuto věž doplnit zvažím do 100 kg nebo to lze až od věže F5 jak uvádějí na stránkách Kettleru?

  2. je srovnatelné provedení peddecku na kladkách F3 s klasikou na F5?

  děkuji
  • Fitham.cz
   17. 07. 2014
   Dobrý den,
   obě posilovací věže Kettler Kinetic F3 i Kettler Kinetic F5 mají identicky řešený systém zátěže, v obou případech je možné sadu závaží rozšířit z původních 80 kg na 100 kg. Součástí přídavného závaží jsou dvě 10 kg bloky a prodloužený závěs (trn). Závaží lze rozšířit při prvotní instalaci celé věže, případně dodatečně, tento úkon je však poměrně náročný, protože musí dojít k poměrně rozsáhlé demontáži. Ve věci provedení peck-decku se obě věže naprosto liší, model F3 je vybaven polohovacími rameny s otočnými kladkami, výhodou tohoto systému je dokonalé přizpůsobení cvičenci s různou tělesnou výškou. Kinetic F5 má peck-deck řešený horním ramenem, které současně slouží i jako adaptér pro tlaky (press), i tento adaptér je velice dobře nastavitelný s ohledem na individuální potřeby.
 • Ja Vlček
  29. 04. 2014
  Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem posilovacího stroje (věž) pro domácí využití. Po zhubnutí bych rád nabral svalovou hmotu, posílil oblast břicha a prsa. Můžete mě doporučit nějaký stroj? Preferuji značku Kettler. Děkuji
  • Fitham.cz
   29. 04. 2014
   Dobrý den, značka KETTLER vyrábí posilovací věže od 14 do 50 000,-, jednotlivé modely se liší provedením, komfortem cvičení a možnostmi cviků. Všechny věže vyhoví na rozdíl od většiny jiných věží i na vyšší osoby okolo 190 cm. Osobně bych volil mezi modely vyšší řady KETTLER KINETIC F3, F5 a F7, které jsou velmi kvalitně provedené, stabilní a hlavně se na nich dobře cvičí. Mají široké možnosti polohování a nastavení dle výšky cvičící osoby a velmi propracovanou ergonomii jednotlivých stanovišť. Model KINETIC F3 je rozměrově nejmenší, na uvedený účel bez problému vyhoví, proti vyššímu F5 ale nemá protisměrnou kladku (ta je zpřevodovaná do lehka a umožňuje procvičení řady jednoručních cviků, nebo např. unožování či zanožování pro ženy). Vyšší model KINETIC F5 už má i protisměrnou kladku a nejvyšší model je ještě dovybaven zdařilým polohovatelným leg-pressem, který je jak pro muže tak ženy ideální na spodní část těla (nohy a hýždě).
   Nejlevnější modely KETTLER FITMASTER a MULTIGYM bych určitě vynechal, ty jsou vhodné pro opravdu nenáročné protažení, spíše než pravidelný posilovací trénink. Je to dáno absencí řady nastavení, nemožností polohování a jejich jednodušší konstrukcí stanovišť.
 • Guma Gumič
  06. 04. 2014
  Dobrý den,
  potřeboval bych poradit s výběrem věže.
  Měřím 185 cm, váha 110, plně mi postačuje kondiční cvičení (kulturista ze mě už nebude :-) Na věži by měla občas cvičit i manželka. U levnějších věží jsem narážel na problém, že jsem neměl u některých cviků natažené ruce a že se konstrukce u některých pohybů "kvrdlala", což bylo zejména v záběru strašně nepříjemné.
  Na základě otázek a odpovědí na Vašem webu jsem dokonvergoval k pravděpodobnému výběru mezi Finnlo Autark 1500 a Kettler F3. Nicméně, je otázka jestli se na kondiční cvičení muž/žena a maximální výšce cvičence 185 nejedná o "zbytečný" komfort (předpokládám, že mi odpovíte, že ne :-) a navíc, obě věže mají své výhody a zkrátka nevím, který parametr zohlednit, aby byl s ohledem na výše uvedené výběr správný... Díky!
  • Fitham.cz
   09. 04. 2014
   Dobrý den, s vaší výškou opravdu moc posilovacích věží na výběr není, pokud mají být cviky prováděny v plném rozsahu pohybu vyhovující budou modely KETTLER KINETIC a FINNLO AUTARK od typu 1500 výš. Obě varianty umožní pohodlné cvičení mužů i žen, FINNLO má o něco lépe řešený kopač a spodní kladku, KETTLER zase ramena na peck-deck a další cviky. Na vás vyhovují oba modely, pokud má ale na stroji cvičit i manželka, přiklonil bych se ke KETTLER KINETIC F3, na kterém se na některých stanovištích lépe cvičí s malými zátěžemi pro ženy (ideální by dokone byl až KETTLER F5, který má už i protisměrnou kladku, pro ženy ideální). Druhá varianta, posilovací věž FINNLO AUTAQRK 1500 je stroj spíše pro silový trénink mužů (pro cvičení i žen bych doporučil od FINNLO až AUTARK 2200).
 • Radek
  27. 01. 2014
  Dobrý večer, chtěl bych znát Váš názor, který posilovací stroj byste mi doporučil, FORMERFIT APEX 1522, FINNLO BIOFORCE, KETTLER KINETIC F3, nebo máte jiný typ ? Děkuji za odpověď.
  • Fitham.cz
   28. 01. 2014
   Dobrý den, FORMERFIT APEX je spolu s TRINFIT Gym GX5 určitě nejlepší stroj do 20 000,- Kč, kvalit FINNLO BIOFORCE a KETTLER KINETIC F3 ale přeci jen nedosahuje a to ani zpracováním, ani komfortem cvičení. Osobně bych do výběru přidal ještě TRINFIT Gym GX6, či GX7 (ten je ale cenově ještě výš).
   Volba mezi KETTLER F3 a FINNLO BIOFORCE je těžká, oba jsou to výborné stroje, každý s trochu jiným principem zátěže. FINNLO bude lepší na menší zátěže a pohyb na něm je přirozenější díky pohyblivým lanům, KETTLER je zase o něco precizněji zpracovaný a má navíc tricepsovou kladku a lépe řešený kopač, je tedy otázka čemu dáte přednost. Oba stroje máme v případě zájmu vystavené na liberecké prodejně.
 • M P
  05. 07. 2013
  Dobry den,

  z popisu jsou zrejme rozmery veze, ale zajima me, jaky minimalni prostor je nutny pro neomezene cviceni (napr. predkopavani bude jiste potrebovat vice mista a i kladky po stranach budou narocnejsi).

  Dekuji
  • Fitham.cz
   05. 07. 2013
   Dobrý den, na posilovací věž KETTLER KINETIC F3 bych doporučil kvůli využití bočních kladek šířku minimálně 2 až 2,5m, záleží na cvicích a na délku kvůli přítahům spodní kladky (je pod předkopy) v sedě ideálně 2,7 až 3m.
 • Yuri Orlov
  17. 05. 2013
  Reaguji na poslední příspěvek. KINETIC F3 má výšku pouze 200cm, oproti APEX 1522, který má 215cm. Myslím, že u F3 by pro mě byla krátká horní kladka a ten cvik by se mi cvičil hodně špatně. U APEX 1522 je h. kladka o 15 cm výš. Jaký na to máze názor?
  • Fitham.cz
   17. 05. 2013
   Dobrý den, váše uvažování je asi logické, ale není tomu tak. Obě věže máme na prodejně vystavené a prostě nám musíte věřit, že KETTLER KINETIC F3 je rámově universálnější a na lidi přes 185cm jednoznačně vhodnější. FORMERFIT APEX má jednak nízko adaptéry na bench a i co se týče horní kladky je na tom hůř než KINETIC F3. To že má FORMERFIT vyšší konstrukci je pravda, pokud ale oba zádové adaptéry sundáte z háčků, je ten u KETTLERa 18cm od horní hrany věže, kdežto u FORMERFITu 34cm, čímž je výškový rozdíl smazán. A pokud k tomu přidáte níž umístěnou sedačku od podlahy u KETTLERa, je výsledek jasně ve prospěch KETTLERa.
 • Jan Greisiger
  14. 05. 2013
  Dobrý den, rozhoduji se mezi koupí KINETIC F3, nebo FORMERFIT APEX 1522. Měřím 195 cm a potrpím si na důkladnost cviků, abych všechno pořádně protáhnul a né jen na půl, zároveň chci, aby mi věž vyhovovala na délku a nebyly pro mě cviky krátké. Moje kritérium je cena/kvalita a využití. Děkuji za info a doporučení.
  • Fitham.cz
   14. 05. 2013
   Dobrý den, s vaší výškou bude už výběr posilovací věže hodně omezený, na 90% strojů už vám cvičit nepůjde. Na takto vysoké osoby vyhoví jedině modely vyšších řad německých značek KETTLER a FINNLO. V případě KETTLERa jsou to KINETIC F3, F5 a F7, v případě FINNLO pak modely FINNLO AUTARK 1500, 2200, 2500. Volil bych tedy mezi nimi.
 • Vlastik
  23. 03. 2013
  Dobry den. Rozhoduji se pro koupi posilovaci veze. Mam 195 cm, 95 kg a je mi 37 let. Chte bychl zpevnit a vypracovat svalstvo. Mam za sebou zhubnuti 25kg a ted potrebuji trochu vytvarovat telo. Jake je Vase doporuceni. Predem dekuji.
  • Fitham.cz
   23. 03. 2013
   Dobrý den, i posilovací stroj KETTLER KINETIC F3 na vás ještě velikostně vyhoví, i když je na 195cm na hranici a některé cviky nepůjdou úplně optimálně. Pokud bych s cenou mohl kousek výš, lepší volbou s vaší výškou by byla určitě věž FINNLO AUTARK 1500, která jako jediná na trhu vyhovuje i na vyšší osoby, navíc má i lépe řešený kopač a spodní kladku.
 • Rouš Jan
  07. 02. 2013
  Dobrý den,

  zajímalo zda by bylo možné provést montáž stroje o víkendu nebo ve všední den po 18.hodině.

  Děkuji za odpověï
  • Fitham.cz
   07. 02. 2013
   Dobrý den, lituji, ale to možné není, montáže strojů probíhají pouze ve všední dny po předchozí telefonické dohodě se zákazníkem.
 • Rouš Jan
  07. 02. 2013
  Dobrý den, rád bych se zeptal, zda by bylo možné si vybrat místo uvedených dárku podložku Kettler 220x110?
  Také jestli nebude problém výška osoby 190cm?

  Předem děkuji za Vaši odpověd.
  • Fitham.cz
   07. 02. 2013
   Dobrý den, ano, výměna dárku za jiný je možná, stačí váš požadavek uvést do poznámky v objednávce.
   S výškou 190cm nebude mít posilovací věž KETTLER KINETIC F3 problém, jen u stahování horní kladky neprotáhnete úplně ruce v konečné fázi pohybu, což ale na žádné věži za podobné peníze. O něco lépe je na tom až FINNLO AUTARK 1500, případně vyšší modely KETTLER KINETIC F5 a F7.
 • Zatloukalová Pavlína
  24. 04. 2012
  Dobrý den. přemýšlím o koupi stroje KINETIC F3 nebo KINETIC F5.jsem žena, 177 cm, 80 kg. jaký je mezi těmito stroji rozdíl? jsou na některém z nich cviky, které nejdou provest na tom druhém,hlavně u tahových cviků. potřebovala bych možnost nastavení i nízké vahy. lze přidávat zátěž i po 0,5 kg? děkuji za odpověï.
  • Fitham.cz
   24. 04. 2012
   Dobrý den, KETTLER KINETIC F3 umí kompletní škálu základních cviků, pro ženy je ale určitě lepší volbou posilovací věž KETTLER KINETIC F5, která má už samostatnou protisměrnou kladku s otočnou koncovkou. Ta umožňuje procvičení řady cviků navíc, lze na ní pohodlně cvičit všechny "dámské" cviky na hýždě, vnitřní a vnější stranu stehen atd..
   Co se týče regulace zátěže, po 0,5kg nelze přidávat na žádné domácí věži do cca 100 000,- Kč, dokonce ani na většině profesionálních, to umí jen ty nejvyšší řady jednoúčelových strojů do finesscenter. Laicky to lze ale vyřešit dodatečným přidáním např. 0,5kg kotoučku či malé činky na sloupec závaží.
 • Roman Tréšek
  13. 12. 2011
  Dobrý den,
  mám dotaz ohledně skutečné podoby této věže. Mám na mysli uchycení sedátka. Na stránkách výrobce je u přiloženého videa uchycení sedátka jiné než na obrázku. Zajímalo by mě, jestli jsou dvě verze, a kterou lze koupit u vás?
  Děkuji
  • Fitham.cz
   13. 12. 2011
   Dobrý den, ověřoval jsem to a skladem i na prodejně vystavený máme KETTLER KINETIC F3 s uchycením stejným jako na videu výrobce, fotku kolega během chvíle zaktualizuje. Na funkci stroje ale tento detail nemá samozřejmě jakýkoli vliv.
 • Jirka
  08. 02. 2011
  Dobrý den,
  měřím 185cm. Doporučil by jste mi spíše stroj KINETIC F3 nebo FINNLO AUTARK 3000.

  Děkuji
  • Fitham.cz
   08. 02. 2011
   Dobrý den, oba stroje mají dostatečně velkou konstrukci i pro vyšší osoby a i variabilita nastavení je dostatečná. Osobně bych pro "nekulturisty" cvičící z důvodu kondice, zpevnění postavy nebo tam, kde mají stroj využívat i ženy doporučil KETTLER KINETIC F3, protože umožňuje lépe cvičit i s malými vahami (přitom velké zvládá také), kdežto FINNLO AUTARK 3000 je zaměřen více na ryze silové cvičení.
 • Fišer Robert
  16. 06. 2010
  Dobry den, zvazuji koupi tohoto stroje. Dle obrazku to ale vypada, ze nema spodni kladku na veslovani a biceps? To bych postradal. Dekuji za odpoved.
  • Fitham.cz
   16. 06. 2010
   Dobrý den, posilovací věž KETTLER KINETIC S3 spodní kladku má, jen ji nemá vedenou přes kopač, ale samostatně pod sedačkou, což je lepší. Pokud tedy chcete cvičit se spodní kladkou, vyháknete lanko z kopače a máte k dispozici spodní kladku, navíc lze i jednoduše vyndat buï kopač, nebo celou sedačku. KETTLER na pohodlí při cvičení atd. hodně dbá, věž je tedy řešená i v takovýchto detailech.
 • pavel
  10. 01. 2010
  Dobry den. Rozhoduji se mezi touto vezi a vezi MULTIGYM. Jde mi o to, zda rozdil 10 000 Kc v cene poznam i pri uzivani. Kdyz tyto dve veze jako laik porovnavam, tak se mi zda, ze rozsah cviku je temer shodny. Doted jsem si cvicil jen tak sam: cinky, zebriny ... Ale chce to zmenu...Diky za odpoved.
  • Fitham.cz
   10. 01. 2010
   Dobrý den, tyto dvě věže jsou nesrovnatelné hlavně komfortem cvičení a ergonomií cviků. KETTLER KINETIC F3 má úplně jinak řešenou celou konstrukci sedačky a kopače, včetně náběhové lišty pro správný průběh záteže u kopače, větší možnosti polohování sedačky (včetně zádové opěrky) a kopače dle délky nohou. Zcela odlišné jsou i adaptéry pro bench (tlaky v sedě) a peck-deck (motýlek), u KINETIC F3 jsou oddělené se zcela excelentním řešením 3D FLEX MOTION, které zajistí perfektní provedení cviků v plném rozsahu a cvičení na něm je maximálně šetrné ke kloubům, navíc velmi variabilní i pro další řadu cviků, které na MULTIGYMu cvičit nejdou. Cenový rozdíl je naprosto opodstatněný.
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět