Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

KETTMAPS aplikace

Aplikace KETTMAPS pro FITNESS trenažéry

Tréninková aplikace KETTMAPS patří mezi novou inovativní možnost tréninku od firmy KETTLER s kterou můžete běhat, jezdit na kole, nebo naveslovat přes více než 70.000 km prostřednictvím geograficky zmapovaným videích po celém světě (aktualizovaných samotnými uživateli). Aplikace nabízí několik přednastavených tratí pro zlepšení Vaši kondice, spalování tuku apod. Pro samotný trénink lze využívat frontcameru ve Vašem smartphonu, či tabletu s externím snímačem kadence/hrudní pás (tepová frekvence), případně přes přímé BLUETOOTH připojení ke kompatibilním KETTLER trenažérům.

 

Aplikaci KETTMAPS můžete ZDARMA stáhnout na :

google play

 

 

 

 

KETTMAPS krok za krokem

kettmaps

 

Nejprve si stáhněte aplikaci do Vašeho smartphonu, či chytrému telefonu pro systém Android. Dále máte možnosti využít KETTMAPS na libovolném trenažéru, kde lze využívat přední kameru pro simulaci rychlosti a obtížnosti v průběhu Vašeho tréninku s případným externím snímačem kadence/hrudním pásem pro snímání tepové frekvence. V neposlední řadě lze využít aplikaci pro trenažéry značky Kettler kompatibilní přes BLUETOOTH připojení.

Pro dokončení celkové instalace je ještě potřeba zaregistrování v samotné aplikaci KINOMAP, kde si zadáte svůj email a Vámi zvolené heslo. Následně zaktivujete odkaz ve vašem emailu (tento postup je zcela běžný u všech webových stránek apod, co se registrace týká, opravdu nic složitého).

Nyní už je instalace zcela kompletní a můžete se pustit do vytvoření Vašeho soukromého profilu přes ikonu kettmaps v pravém horním rohu, kde si zadáte základní údaje (výška, věk, hmotnost,..). Následně si stačí již vybrat přednastavenou trať, případně lokaci kde chcete trénovat a můžete začít.

  • Registrace v systému Kinomap není nutná, pokud chcete využívat aplikaci omezeně bez registrace stačí kliknout "TRY FOR FREE".
  • V rámci FREE verze lze využívat základní programovou nabídku a vybrané mapy, nicméně pro plnou verzi lze platit paušální poplatek pro využívání plné verze aplikace Kettmaps.
  • Pro používání aplikace KINOMAPS je potřeba být připojen přes WIFI k internetu!

 

Aplikace KETTMAPS REGISTRACE a PŘIPOJENÍ přes Bluetooth vs Front camera

kettmaps registracekettmapskettmaps

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro nastavení výchozího zařízení je třeba kliknout na ikonu "Search for primary equipment" kettmaps

  • zde si nastavíte již zmíněné připojení (bluetooth/front camera). Následně pro přesnější simulaci Vašeho profilu vyberete i pohyb, který budete na trenažéru vykonávat. Na výběr máte kolo, eliptický trenažér, či běžecký pás.

kettmaps

kettmaps

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRÉNINK

Pro výběr základních programu a map použijte z nabídky možnost "FEATURED", kde si můžete vybrat ze všech videí, případně přednastavených skupin jako "nejoblíbenější" "nejnovější" apod..U připojení přes Bluetooth lze nastavit odpor přes tlačítka, u optického připojení přes kameru s kadencí, či hrudním pásem Vám aplikace nabídne upozornění na manuální změnu zátěže.

  • Další možností jak si vybrat trasu je možnost "MAP", která Vám vyobrazí mapu světa, kde si můžete dohledat videa ztrasované ve Vámi vybrané lokaci.
  • Pro trénink je vždy potřeba mít zapnuté WIFI připojení!

kettmaps

 kettmapskettmaps

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Součástí nabídky je i Vaše Historie, kde si můžete dohledat podrobnosti o Vašem tréninku. Data z nich mohou být automaticky exportovány jako TCX nebo GPX formát ze systému Android.Vašich trasách, časech, vzdálenostech apod..Součástí zobrazení při tréninku jsou vždy tyto základní měřené údaje, případně grafy průběhu trasy apod.

  • Aplikace umožnuje připojení externího displeje (HDMI, Chromecast)
  • Nápověda Vás přesměruje na online podporu FAQ

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět