Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Kolekce TUNTURI PURE v naší nabídce

08. 01. 2014

Finský výrobce fitness vybavení TUNTURI se 40-ti letou tradicí se proslavil osobitým skandinávským designem svých výrobků, vynikající kvalitou zpracování a inovátorským přístupem. Dnes značka Tunturi distribuje zboží do 60 zemí světa. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Skupina TUNTURI Fitness vyrábí stroje pro domácí i profesionální fitness a fyzioterapeuty. Na stroje TUNTURI poskytujeme prodlouženou záruku se servisem u zákazníka doma

 

Zcela nová řada strojů TUNTURI PURE LINE je určena pro zákazníky požadující špičkový design, precizní provedení a komfortní chod stroje. V této řadě najdete rotopedy TUNTURI, eliptické trenažéry TUNTURI a běžecké pásy TUNTURI, vždy v několika výbavách elektroniky.  

Pure run 6.0

 

Tato nová řáda přináší u některých modelů možnost připojení s vašim PC přes smart phone, či tablet. O aplikaci TUNTURI se blíže můžete dočíst v našem článku, popřípadě stáhnout si ji můžete ZDE. Příkladem je běžecký pás TUNTURI PURE RUN 6.0, který Vás překvapí svým elegantním designem a sofistikovanými technologiemi, díky kterým patří k nejvyšší třídě a díky 3 HP motoru poskytuje snadno regulovatelný trénink na ortopedickém pásu do rychlosti až 20 km za hodinu a sklonu do 12%. Run 6.0 může být maximálně zatížen do 150 kg a je vybaven řadou předinstalovaných a plně nastavitelných programů a možností nepřetržitého monitorování tepové frekvence prostřednictvím hrudního pásu. Přístroj má integrovaný Cooperův Test i Test Kondice. Hlavní displej vám bude informovat o všech důležitých tréninkových datech.pure monitor

 

Dalším příkladem této nové řady je rotoped TUNTURI PURE BIKE U 4.0.Velký ohled je věnován optimálnímu nastavení pohybové ergonomie. Používání  vhodně zvoleného trenažeru má velký vliv na tréninkové možnosti, používání rotopedu je ideální pro rozvoj fyzické zdatnosti, pomocníkem při kalorickém výdeji (hubnutí), je ale také vhodným prostředkem pro rehabilitační účely.

 

Jako poslední bych upozornil na eliptický trenažér TUNTURI PURE CROSS R4.0 , který umožňuje položit na základní počítač stroje tablet. Jakmile dojde přes bluetooth ke spojení tabletu a stroje získáte široké možnosti ovládání programů a virtuálních tréninků. Eliptické trenažéry přitom patří ke stále oblíbenějším strojům pro domácí kondiční trénink. 

rotoped pure bike u 4.0

 

Cvičení vylepšují různé motivační režimy či programy, řada PURE od Tunturi však dokáže nastavit trénink mnohem zábavnější, a to díky řadě funkcí moderního „propojení s okolním světem“ či speciálními tréninkovými programy, které Vám nabídnou například možnost jízdy v těžkém terénu. V pohodlí Vašeho obývacího pokoje projíždíte „skutečnými“ cestami, starými městy, lesy a horami, s prudkým stoupáním i klesáním,které dají vyniknout Vašim přednostem. V domácnosti zaberou jen minimum místa a jejich snadné ovládání dělá zrotopedů a ergometrů dokonalého pomocníka ve zlepšování fyzické kondice.

 

Stáhněte si Tunturi tréninkovou aplikaci, připravte se a cvičte! Programy jsou velmi jednoduché, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé. Počítač iConsole je kompaktní monitor, který je vybaven řadou základních funkcí ale i zcela nových programů! V jednoduchosti je genialita! Proč mluvíme o jednoduchosti cvičení? Protože snadno připojíte svůj tablet a můžete cvičit! Je možné užít systém pro produkty společnosti Apple iOS či Android. Svůj tablet poté můžete používat stejně, jako kdyby jste seděli za stolem nebo na pohovce a využít všech jeho možností.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět