Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Koloběžky NILS Extreme pro každého!

20. 06. 2022

Rozšířili jsme sortiment koloběžek o novou značku – NILS EXTREME. Tato značka je na trhu s výrobou skateboardů, kolečkových bruslí a koloběžek již 20 let, takže mají bohaté zkušenosti a vědí přesně co jejich zákazníci chtějí. Vyrábějí své produkty pro aktivní lidi všech věkových skupinKoloběžky Nils Extreme jsou určeny pro širokou škálu jezdců: trikové, dopravní, a městské modely, koloběžky pro mládež a děti apod. Vybere si opravdu každý.

 

Koloběžky NILS Extreme si u nás můžete vybírat v různých barevných provedeních, dle velikosti koleček, typu brzy, nebo účelu. Nosnost mají koloběžky většinou od 50 až do 100 kg. Pokud potřebujete ušetřit místo, či koloběžku lehce přenositelnou, skládací koloběžka je ta správná volba. 

Koloběžka NILS EXTREME HA230T bíláKoloběžka NILS Extreme WH113C, růžováKoloběžka NILS Extreme HM2002 mentolová

Kategorie freestylových koloběžek jsou určeny pro malé i velké příznivce jízdy na u-rampě a milovníky koloběžkových triků a skoků. U všech koloběžek naleznete informace ohledně typů koleček či ložisek. Díky malým, rychlým kolečkům, robustní, pevné konstrukci a řídítkům protáčejícím se o 360° jsou koloběžky ideální k provádění triků. 

 

Koloběžka NILS Extreme HS120

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět