Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Kovové žebřiny BENCHK - praktický pomocník do Vaší domácí posilovny

14. 05. 2018

Žebřiny patří mezi velice oblíbený a vyhledávaný sortiment. V naší nabídce patří mezi nejprodávanější dřevěné ribstole české výroby s označením LUX, které jsou oblíbené především díky svému kvalitnímu zpracování a přírodnímu materiálu. Nicméně hodně vyhledávané jsou i žebřiny kovové, vzhledem ke své trvanlivosti a stabilní konstrukci, ať už v domácích, nebo komerčních podmínkách.

Z tohoto důvodu jsme rozšířili naši nabídku o novou kvalitní a cenově dostupnou značku BENCHK ideální především do domácího prostředí, ale díky splněným bezpečnostním normám PN-EN 12346: 2001, PN-EN 913: 2008 pro gymnastické konstrukce u některých modelů lze žebřiny používat ve školách a ostatních veřejných institucích.

Zde jsou vybrané modely značky BENCHK.

 

 

 

 

BENCHK Olympic

Je samostatně stojící ribstole s masivní konstrukcí určena pro pravidelný trénink s nosností do 150 kg. Oproti klasickým ribstolím nabízí více příček, tedy i více poloh při nastavování adaptérů jako jsou bradla na přednožování/tricepsové kliky, posilovací lavice na tlaky s činkou/břišních svalů či multiúchopová hrazda na klasické shyby. Tyto adaptéry jsou u této ribstole součástí a bradla lze navíc využít jako stojan při cvičení oblíbeného bench pressu s nosností do 90 kg.

Všechny adaptéry mají protiskluzový povrch a konstrukce má ochranu opatřenou práškovým lakem s dlouholetou životností. Tento model je určitě vhodný pro každého kdo hledá kvalitní kovovou ribstoli do domácího prostředí s variabilní možností posilování a prostorovou flexibilitou.

 

 

 

 

 

 

 

BENCHK Winner black

Model Winner black je velice podobný předchozímu modelu BENCHK Olympic, protože nabízí na první pohled stejnou výbavu. Nicméně jeho konstrukce je ještě z masivnějších profilů a adaptér lavice na posilování je nastavitelná i do šikmého sklonu s hlavou nahoru. Díky tomu se Vám zvýší variabilita cvičení. Adaptér bradel a závěsné hrazdy jsou samozřejmě také součástí, takže opět na malém prostoru můžete odtrénovat většinu svalových partii.

 

 

 

 

 

 

 

 

BENCHK Fusion

Tato žebřina je zcela základní a kombinuje kovové bočnice a dřevěné příčky. Kombinace kov/dřevo je velice elegantní a zaručuje dlouholetou životnost a stabilitu při pravidelném domácím tréninku.

 

 

 

 

 

 

Dětské žebřiny BENCHK Kiddy

Model ribstole BENCHK Kiddy patří mezi cvičební sortiment určen především pro děti. Konstrukce má nosnost 80 kg , bočnice jsou kovové s práškovým lákem a příčky ze dřeva. Součástí je posilovací hrazda, žebřík či gymnastické kruhy a lano. Tento model si určitě oblíbí každé dítě, které se doma nechce nudit. Rodiče zároveň budou mít radost, že jejich potomek dělá něco pro své zdraví a na chvíli opustí svůj mobil či tablet.

 

 

 

 

 

 

 

 

BENCHK Pull Up Bar D8 hrazda + bradla

Krom žebřin je v nabídce i nástěnný adaptér BENCHK Pull Up Bar D8, který kombinuje hrazdu a bradla. Díky této kombinaci máte 2v1 a tedy nespočet funkčních cviků pro Váš domácí trénink. Bradla vám umožní cvičit především tricepsové kliky a přednožování břišní svaly. Hrazda zase různé variace shybů apod. Vše díky závěsným hákům, které snadno upevníte na zeď.

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět