Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Kvalitní a cenově dostupné kardiotrenažéry Vifito

05. 01. 2024

Přemýšlíte o domácí posilovně? Pakliže nechcete za vybavení utratit desetitisíce, máme pro vás milé překvapení – nové multifunkční stroje Vifito, které překvapí nejen cenou, ale také kvalitou.

Rotoped VIFITO Evo 500. Cenově dostupný, avšak kvalitní rotoped pro nenáročné domácí cvičení. Je vybavený přehledným LCD displejem, který vám vyobrazí všechny základní tréninkové hodnoty. Trénink si můžete také zpestřit manuálním programem a pro maximální efektivitu tréninku můžete využít funkci měření tepové frekvence.

Cyklotrenažér VIFITO Spino 400 iR Magnetic. Tento trenažér vám umožní kvalitní cvičení v pohodlí domova a díky kvalitnímu zpracování a setrvačníkovému kolu i tichý a plynulý chod. Je vybaven LCD displejem, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty, možností měření tepové frekvence přes dlaňové snímače a díky funkci Bluetooth je možné cyklotrenažér spárovat s tréninkovými aplikacemi. Pro snadnou manipulaci má cyklotrenažér transportní kolečka.

Cyklotrenažér VIFITO Spino 400. Kvalitní cyklotrenažér s tichým a plynulým chodem, který se vám bude hodit, ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit kondici. Zátěž si snadno upravíte pomocí otočného regulátoru, hodnoty budete sledovat na přehledném LCD displeji a skrze dlaňové snímače změříte svůj tep. Pro přesun po místnosti je trenažér vybaven kolečky.

Běžecký pás VIFITO Rio 3. Ve své cenové kategorii řadí mezi bezkonkurenční bezmotorové běžecké pásy pro nenáročné využití. I při větším zatížení zaručuje plynulý a tichý chod. Sklon je nastavitelný manuálně, a to do 3 poloh. Běžecká plocha má rozměry 35×100 cm, a to s nosností až 100 kg. Pás je také vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci.

Běžecký pás VIFITO Rio 45 iR. Jedná se o velmi kvalitní a velmi skladný běžecký pás střední třídy do domácnosti. Díky pečlivě vyvinuté konstrukci a kvalitnímu odpružení běžecké plochy minimalizuje zatížení kloubů a vazů, pás je navíc opatřen systémem odhlučnění, a zaručuje tak znatelně tišší chod. Jistě oceníte především velký, přehledný a podsvětlený LCD displej s bohatou programovou nabídkou. Díky funkci Bluetooth je možné běžecký pás spárovat s chytrými zařízeními.

Běžecký pás VIFITO Rio 250 iR. I tento model se může pyšnit kvalitní konstrukcí a odpružením běžecké plochy, které minimalizuje zatížení kloubů. Nechybí ani systém odhlučnění, který omezuje vibrace a přenos došlapů do podlahy. Na přehledném LCD displeji budete moct pohodlně sledovat všechny tréninkové hodnoty a díky Bluetooth budete moct poslouchat i hudbu ze zabudovaných reproduktorů nebo využívat tréninkové aplikace. Pokud běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše sklopit a ušetřit tak až 60 % místa. Manipulaci usnadňují i transportní kolečka.

I když trenažéry nemusí být skladem, neotálejte s nákupem a trenažér si rezervujte – zájem o značku Vifito je opravdu vysoký. Všechny trenažéry budou dostupné v příštích týdnech.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět