Vážení zákazníci, již od pondělí 10.5. můžete opět navštívit všechny naše prodejny. Přijďte si vyzkoušet trenažéry či elektrokola. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Letní sezona začíná....běháte? Tak mrkněte na nové doplňky od značky TUNTURI!

Letní sezona za chvíli začne být v plném proudu a pokud milujete letní sporty, tak se již určitě nemůžete dočkat! Značka TUNTURI nyní přichází s řadou letních doplňků, které dodají vašim aktivitám jako je především běhání, turistika, cyklistika apod. vyšší komfort a také bezpečnost!

TUNTURI přichází na trh s řadou bezpečnostních prvků, které zajistí, aby jste byli při běhání na silnici viditelní a bez starostí si mohli užívat svůj trénink.

 

 

tunturi promo

 

 

 

 

Zde například můžete vidět praktické pažní pouzdro na váš telefon a jako další modní doplněk sportovní ledvinku, která má dvě láhve s rychloupínacími prvky. Pás má také úložný prostor se zipem a otvor pro kabely sluchátek. Díky tomu můžete bezpečně uložit mobilní telefon či přehrávač MP3.

 

 

 

tunturi promo

 

 

 

 

 

 

Zde můžete vidět reflexní vestu, pásku s LED diodamiklip na obuv také s LED diodou. Díky těmto doplňkům vás každý uvidí "na míle daleko". Ovládání je velice jednoduché a nastavitelné pro jednotlivé problikávání či konstantní svícení. TUNTURI nabízí ještě jeden bezpečnostní pásek na ruku s LED diodami se srovnatelnými funkcemi, pouze s odlišným designem 

 

 

 

 

tunturi ledvinka

 

 

 

 

 

Posledním reflexním prvkem, který určitě stojí za zmínku je běžecká ledvinka s LED diodami TUNTURI Running belt! Tato praktická ledvinka vám krom reflexních prvků nabízí i bohatý úložný prostor pro klíče, telefon, peníze apod. Tak aby byla váš aktivita co nejvíce komfortní.

Profi stroje XEBEX již skladem!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací