Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Letní sezona začíná....běháte? Tak mrkněte na nové doplňky od značky TUNTURI!

07. 06. 2018

Letní sezona za chvíli začne být v plném proudu a pokud milujete letní sporty, tak se již určitě nemůžete dočkat! Značka TUNTURI nyní přichází s řadou letních doplňků, které dodají vašim aktivitám jako je především běhání, turistika, cyklistika apod. vyšší komfort a také bezpečnost!

TUNTURI přichází na trh s řadou bezpečnostních prvků, které zajistí, aby jste byli při běhání na silnici viditelní a bez starostí si mohli užívat svůj trénink.

 

 

tunturi promo

 

 

 

 

Zde například můžete vidět praktické pažní pouzdro na váš telefon a jako další modní doplněk sportovní ledvinku, která má dvě láhve s rychloupínacími prvky. Pás má také úložný prostor se zipem a otvor pro kabely sluchátek. Díky tomu můžete bezpečně uložit mobilní telefon či přehrávač MP3.

 

 

 

tunturi promo

 

 

 

 

 

 

Zde můžete vidět reflexní vestu, pásku s LED diodamiklip na obuv také s LED diodou. Díky těmto doplňkům vás každý uvidí "na míle daleko". Ovládání je velice jednoduché a nastavitelné pro jednotlivé problikávání či konstantní svícení. TUNTURI nabízí ještě jeden bezpečnostní pásek na ruku s LED diodami se srovnatelnými funkcemi, pouze s odlišným designem 

 

 

 

 

tunturi ledvinka

 

 

 

 

 

Posledním reflexním prvkem, který určitě stojí za zmínku je běžecká ledvinka s LED diodami TUNTURI Running belt! Tato praktická ledvinka vám krom reflexních prvků nabízí i bohatý úložný prostor pro klíče, telefon, peníze apod. Tak aby byla váš aktivita co nejvíce komfortní.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět