Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Má smysl kupovat elektrokolo na konci léta?

18. 08. 2023

Léto se blíží ke konci a už brzy začnou teploty zase klesat. Kromě kratších a studenějších dnů to pro některé cyklisty znamená i konec jízdy na elektrokole a jeho zazimování. Nemusí tomu tak nutně být – pořád zbývá spoustu krásných podzimních odpolední, které jsou (alespoň za nás) na elektrokole z celého roku nejkrásnější.

Proč jezdit i na podzim?

  • Podzimní sluníčko vám zvedne náladu. Pohyb na čerstvém vzduchu je to nejlepší, co pro své nejen fyzické, ale i psychické zdraví můžete udělat.
  • Vyhnete se podzimnímu nachlazení. Dny se krátí, sluníčka ubývá a zásoby vitamínu D se tenčí. Vitamín D je přitom důležitý pro náš imunitní systém a bojuje proti škodlivým bakteriím a virům. Také díky němu máme zdravé a silné kosti.
  • Ideální teplota. Na podzim nebývá takové horko, které by vám jízdu spíše znepříjemňovalo. Uvidíte sami, že se budete cítit lépe!
  • Potkáte méně lidí. Období dovolených je skoro za námi a všichni se vrací do plně pracovního režimu. Užijete si tak místa, kde byla v létě hlava na hlavě, vychutnáte si klid a odpočinete si.
  • Budete se kochat okolím. Není nic lepšího než projížďka krásně vybarvenou přírodou.

Pokud tedy elektrokolo teprve zvažujete a ptáte se, jestli není na jeho koupi pozdě, odpověď zní – není! Na kole vás teprve čekají ty nejkrásnější zážitky a všem bychom doporučili si jízdu užít do doby, než bude opravdu nutné elektrokolo zazimovat.

Pokud budete s výběrem elektrokola potřebovat poradit, neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo 602 119 550, nebo se zastavte na některé z našich poboček, kde jsou vám k dispozici naši proškolení specialisté.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět