Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Podívejte se na naše PROMO video!

23. 11. 2022

Jsme největším specialistou se zaměřením na kompletní fitness vybavení pro domácnosti a komerční fitness centra v celé České a Slovenské republice.

Uvažujete o vybavení svého domácího fitka, nebo zakládáte fitness v hotelu či welness? Obraťte se na nás! Rádi Vám pomůžeme s vybavením jakékoliv prostoru dle Vašich představ.

Proč byste měli nakoupit právě u nás?

  • Vybavením pro domácí i profesionální posilovny se zabýváme už 27 let a ročně vybavujeme tisice domácností a komerčních prostor.
  • Najdete toho u nás ale mnohem víc než posilovací stroje a kardio trenažéry – pořídíte u nás také prémiová elektrokola a koloběžky, to nejlepší vybavení pro bojové sporty, sporttestery, chytré váhy, kvalitní sportovní výživu a mnoho dalšího. V našem sortimentu najdete produkty více než 100 značek.
  • Každý rok zrealizujeme přes 50 000 objednávek.
  • Firma disponuje skladovými prostory o rozloze přes 5 000 m² a kamennými prodejnami o celkové ploše přes 2 000 m².
  • Navštivte nás na našich prodejnách v Praze, Liberci, Brně, Plzni a Bratislavě. Vyzkoušíte si zde desítky vystavených trenažérů, posilovacích strojů a cvičebních pomůcek a k dispozici je vám náš kvalifikovaný personál, který vám s výběrem vždy poradí.
  • Naši prioritou není prodat vám to nejdražší, ale to, co vám bude nejlépe vyhovovat. Nevěříte? Přečtěte si naše recenze na Heuréce!
  • Součástí našich služeb je i záruční a pozáruční servis námi dodávaných strojů a jako autorizovaný prodejce značek Vám vždy dodáme kompletní zboží včetně originální dokumentace, českého návodu a potvrzeného záručního listu.
  • Na většinu výrobků je poskytována nadstandardní prodloužená záruka 36 měsíců včetně zajištění servisu u zákazníka doma (výrobky označené Servis u zákazníka zdarma). Pokud tedy bude potřeba zásah technika, nemusíte nikam jezdit – vše vyřešíme přímo u vás v doma.
  • Jsme hrdými držiteli ocenění Superbrands z roku 2021 a 2022 a finalisty Heuréka Shop roku v kategorii Cena kvality za rok 2019 a 2021.

Zajímá vás, jak to u nás chodí a vypadá, jak pracujeme a co od náš můžete čekat? Podívejte se na krátké video o tom, jak se u nás pracuje od příjmu až po distribuci objednávek.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět