Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Masážní Hula Hoop obruče se závažím pro štíhlejší pas

11. 08. 2023

Pamatujete na gymnastické obruče ze školních hodin? Jedná se vlastně o skvělou cvičební pomůckou k posilování celého těla, která nám pomůže k lepšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře i dobrému trávení. Díky obruči také účinně spálíte přebytečné tuky a posílíte problematické partie vašeho těla. Cvičení je nejen účinné, ale také zábavné.

Obruče? Ne jen tak ledajaké!

Chcete si trénink okořenit ještě trochu víc? Vyzkoušejte novinku – Hula Hoop obruče od HMS s nastavitelnou délkou, masážními výstupky a rotujícím závažím. Každá konstrukce se skládá z 20 dílů, které jsou spojeny pomocí plastových tlačítek. Díly můžete odebírat nebo přidávat podle svých preferencí. Aby ale šla obruč uzavřít, je nutné použít nejméně 14 dílů.

Trénink a masáž zároveň

I to je možné! Díly obruče jsou z vnitřní strany opatřeny masážními kloboučky, které příjemně masírují oblast pasu. Tímto způsobem dochází k prokrvování pokožky, a tím i k narušování a odbourávání tukové tkáně.

Závaží pro ještě vytvarovanější pas

Ke kotvě je pomocí délkově nastavitelného řemínku připojeno závaží. Řemínek si pohodlně nastavíte na požadovanou délku. Změnou délky nastavujete výslednou odstředivou sílu závaží – čím bude řemínek delší, tím „těžší“ vám bude závaží připadat.

Svůj výkon sledujte na LCD displeji

LCD displej umístěný na hlavním dílu obruče zobrazuje informace o času tréninku a počtu obkroužení. Údaje lze použít pro kontrolu tréninku a pro sledování kondice. Počítač je napájen vestavěnou knoflíkovou baterií.

 

Zaujaly vás naše obruče? Podívejte se na naši nabídku a objednejte ještě dnes!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět