Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

MOVE FOR THE PLANET s Kinomap a Adidas

22. 05. 2023

Kinomap ve spojení s firmou Adidas se rozhodl zapojit do benefiční akce Move for the planet. Přihlaste se k MOVE FOR THE PLANET a za každých 10 minut pohybu na Kinomap věnuje Adidas 1 € na společný cíl pro projekty, které vzdělávají komunity o udržitelnosti prostřednictvím sportu – až do výše 1,5 milionu €. Zapojit se můžete přímo také v aplikaci Adidas Running.

Rádi podpoříme podobné akce, které spojí příjemné s užitečným a ještě u toho zůstanete fit. Akci podporuje také značka Trinfit. Na většině běžeckých pásů, cyklotrenažérů a veslovacích trenažérů od Trinfitu aplikaci Kinomap bez problémů spárujete, tudíž se můžete velmi snadno zapojit z pohodlí Vašeho domova.

 

Jak začít?

Je to opravdu velmi snadné. Pro začátek si stáhněte aplikaci Adidas Running, vytvořte si účet (pokud jej nemáte) a připojte se k události Move for the Planet. V následujícím kroku je potřeba propojit Kinomap právě s aplikací Adidas Running, to můžete udělat zde, nebo v aplikaci na vašem chytrém zařízení. Upozorňujeme, že výzva je otevřena pro 3 typy aktivit: cyklistika, běh a veslování.

Nyní stačí se začít hýbat! Jakmile provedete tyto kroky, vaše aktivity v Kinomapu se automaticky synchronizují s aplikací Adidas!

 

Do akce je nutné se zaregistrovat v období 23.5. - 31.5. 2023, samotná událost probíhá od 1. do 12. června. 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět