Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Na novou sezonu s novinkami KETTLER CROSS M, P a RIVO P new !

03. 12. 2012

kettler- v naší nabídce již nyní najdete nové modely strojů KETTLER pro sezonu 2012/2013. jedná se o nové eliptické trenažéry KETTLER CROSS MKETTLER CROSS P a rotoped KETTLER CYCLE M. Ty nahrazují starší řady modelů KETTLER VERSO a KETTLER PASO, které patřili celou dobu prodeje k nejprodávanějším strojům ve své kategorii. Ve vyšší řadě ADVANTAGE patří k novinkám KETTLER RIVO P a KETTLER RIVO M Nové modely mají řadu technických vylepšení a zdokonalenou ergonomii rámu, nový design a intuitivnější obsluhu počítače.

KETTLER CROSS M je novinkou pro sezonu 2012/2013, jedná se o přepracovaný model a generační nástupce velmi oblíheného crossového trenažeru VERSO 109 z řady "basic". Magnetický crossový trenažér s příznivým poměrem cena/výkon umožňuje plynulý eliptický pohyb s minimálním zatížením kloubů a účinně působí v problémových partiích (hýždě, boky).

KETTLER CROSS P je novinkou pro sezonu 2012/2013, jedná se o přepracovaný model a generačního nástupce velmi oblíheného crossového trenažeru VERSO 309 ze řady "basic". Výr

RIVO_P_KETT

aznou změnou prošel design stroje, zásadní změna se však týká mechanického zázemí, kdy uchycení pedálu k zadnímu tácu je nově vybaveno výkyvným ložiskem, jehož úkolem je eliminace případných axiálních nerovností, způsobených kroucením rámu stroje.

Kettler Rivo P patří k nejlepším crossovým trenažerům v cenové hladině do 15 tis. Kč, a to jak z hlediska konstrukčního tak i hlediska uživatelského. Cvičením na vhodně zvoleném crossovém trenažeru se aktivují svalové skupiny spodních končetin a částečně i vrchní části těla. Eliptický trenážér je ideální cvičební prostředek pro aerobní trénink s možností cíleného cvičení za účelem kalorického výdeje (redukce váhy) nebo zlepšení fyzické kondice.

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět