Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku 28.9. jsou naše pobočky uzavřeny. E-shop je v provozu bez omezení, děkujeme za pochopení.

Návrat značky KETTLER na trh

19. 02. 2019

 

Rok 2018 byl pro značku Kettler velmi náročný. Vleklé finanční potíže vedly k pozastavení výroby a omezení dodávek prakticky na celém Evropském i světovém trhu. Dle vyjádření zástupců firmy se na přelomu roku podařilo získat nového investora, který je připraven značku podpořit. Výroba v Německu i Asii tak bude znovu zahájena včetně nových modelů běžeckých pásů Track S a inovovaných oblíbených vesel Coach. Sám Kettler v Německu spustil marketingovou kampaň "The Greatest Comeback Ever!" v překladu "Největší návrat všech dob!" a odkazuje se na úspěšné návraty legend sportu typu Muhammada Aliho, Martiny Navrátilové či Tigera Woodse. Tak snad se vše podaří!

 

Co to ale znamená pro naše zákazníky? Bohužel postupný nástup výroby a vyprodané sklady znamenají pro většinu prodejců nedostatek zboží. První dodávky trenažerů a posilovacího vybavení jsou přislíbeny na přelomu dubna/května 2019, avšak není jisté, zda toto jsou již termíny dostupnosti pro ČR. Za případné komplikace se předem omlouváme.

V případě dotazů na konkrétní model či vhodnou alternativu k nedostupnému zboží kontaktujte naši zákaznickou linku, rádi Vám poradíme.

Šťastnou ruku při výběru Vašeho trenažeru přeje

 

FITHAM.cz

 

Užijte se poslední letní sluneční paprsky na elektrokole!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět